Lai gan nākamgad “Ferrari” pievienosies Luiss Hamiltons, komandas vadītājs Frederiks Vasūrs uzsver, ka par 2025. gadu šobrīd nedomā nemaz un gaidāmajā sezonā cer sasniegt augstākos rezultātus ar pašreizējiem pilotiem.

Daudzi “Ferrari” līdzjutēji cer, ka pēc Hamiltona pievienošanās Maranello vienībai beidzot atkal izdosies izcīnīt F1 titulus, tomēr Vasūrs norāda, ka šis nebūs pārejas gads. Šosezon sastāvā turpinās startēt Šarls Leklērs un Karloss Saincs.

“Nē, tā nav taisnība, 2024. nebūs pārejas gads,” apgalvo Vasūrs. “Šī mums būs ļoti svarīga sezona, un esmu pilnībā koncentrējies uz to. Domāju, ka labākais veids, kā kaut kam sagatavoties, ir labi izdarīt savu darbu. Tas nozīmē, ka domājam par 2024. gada sezonu, lai dabūtu iespējami labāko rezultātu. Gribam uzvarēt sacīkstēs un turpināt 2023. gadā iesākto ceļu. Par 2025. gadu mēs vispār nedomāsim.”

“Ferrari” rindas pastiprina jauni speciālisti un paredzams, ka pēc Hamiltona ienākšanas komandā viņam varētu sekot ļoti augsta līmeņa un F1 čempionātā labi zināmi inženieri. Minēts pat Adriana Ņūvija vārds, lai gan šobrīd par to vēl pāragri spriest. Vasūrs norāda, ka komandas attīstīšana nekad nebeigsies.

“Ja tu sāc palikt apmierināts ar to, kas tev ir, tu esi miris,” tēlaini izsakās Vasūrs. “Līdz ar to tas ir nebeidzams projekts. Komandai šobrīd pievienojas jauni cilvēki, un tās ir labas ziņas. Dienu no dienas mēs pastiprinām komandu un speram soļus uz priekšu. Bet nebūs tā, ka rīt no rīta es pateikšu, ka esam visu sasnieguši un esmu apmierināts ar situāciju. Ja sāksi izmantot tāda veida pieeju, tas būs sākums beigām.”

Der atgādināt, ka pēdējo F1 titulu pilotu ieskaitē “Ferrari” rindās 2007. gadā guva Kimi Raikonens, bet Konstruktoru kausā pēdējo reizi izdevās uzvarēt 2008. gadā.