Atlantas trasē pagājušajā naktī norisinājās NASCAR “Cup Series” čempionāta otrais posms, kas beidzās ar trīs mašīnu fotofinišu, Danielam Svaresam uzveicot Raienu Bleiniju un Kailu Bušu.

Jau “Ambetter Health 400” sacensību otrajā aplī notika 16 mašīnu sadursme, kas no cīņas par uzvaru izslēdza tādus braucējus kā Kristofers Bels un Alekss Bovmens. “Stage 1” uzvarēja Maikls Makdauvels, bet pēc tam “Stage 2” pirmais finišēja Ostins Sindriks.

Sacensību noslēdzošajā daļā nācās izkārt sarkanos karogus, lai savāktu trasē izlijušu tehnisko šķidrumu. Cīņa atsākās 15 apļus pirms finiša, vadībā atrodoties Bleinijam, kuram sekoja Sindriks un Svaress. Bija vēl viens dzelteno karogu periods un noslēdzošā cīņa atsākās piecus apļus pirms beigām, kad līderis jau bija Svaress. Pēdējā aplī viņš aizbrauca cieši blakus Bleinijam un Bušam, izcīnot uzvaru ar 0.003 sekunžu pārsvaru pār otrās vietas ieguvēju.

Oficiāli šis ir trešais ciešākais finišs NASCAR vēsturē, tātad vēsturisks notikums. Svaresam, kurš pārstāv “Trackhouse Racing” vienību, savukārt šī ir tikai otrā uzvara “Cup Series” karjerā. Iepriekšējo viņš guva pirms 57 posmiem, vēl 2022. gada sezonā. Pirmajā posmā Deitonā meksikānis bija viens no tiem, kurš finišu nesasniedza.

Kopvērtējumā tagad par līderi kļuvis Kails Bušs, uz otro pozīciju atbīdot “Daytona 500” uzvarētāju Viljamu Baironu, kurš šajā reizē finišēja 17. vietā. Trešo vietu ieņem Sindriks, bet Svaress pēc šīs uzvaras pakāpies uz septīto pozīciju.

Nākamais NASCAR “Cup Series” posms norisināsies 3. martā Lasvegasā.

Atlantas posma rezultāti:

Kopvērtējums: