Red Bull komandas vadītājs Kristians Horners pēc iekšējās izmeklēšanas, kuru veica neatkarīgs jurists, ir attaisnots un var turpināt darbu komandā.

Komandas darbiniece bija iesniegusi sūdzību par Hornera darba stilu un metodēm, kā arī nepiedienīgu uzvedību, tomēr arī uzsāktās izmeklēšanas laikā Horners piedalījās gan komandas prezentācijā, gan arī vadīja vienību un piedalījās preses konferencēs testos Bahreinā.

RE|STARTS e-žurnāls: 50lpp. par komandām, pilotiem, tehniku pirms 2024.gada sezonas.

Formula 1 čempionāts, ieskaitot citu komandu vadītājus un arī pa komandas partnerus Ford kompāniju, aicināja Red Bull izvērst šo izmeklēšanu operatīvi un pabeigt pēc iespējas ātrāk. Enerģētisko dzērienu kompānija trešdien (dienu pirms pirmajiem treniņiem Bahreinā) ir paziņojusi izmeklēšanas rezultātus.

“Neatkarīgā izmeklēšana Hornera kunga lietā ir pabeigta un Red Bull var apliecināt, ka apsūdzības ir noraidītas, bet pastāv apelācijas iespēja,” teikts paziņojumā.

Publiskajā telpā tā arī nav izskanējusi informācija par apsūdzības detaļām un Hornera iespējamo pārkāpumu raksturu. Paziņojumā teikts, ka izmeklēšanas ziņojumā ir privātas detaļas un tāpēc tas netiks atklāts publiski.