Bahreinas GP kvalifikācijā beidzot ieraudzījām īsto komandu ātrumu vienā aplī. Red Bull un Makss Verstapens jau otrajā kvalifikācijā izvirzījās favorītos un to apstiprināja ar labāko apļa laiku arī izšķirošajā kvalifikācijas kārtā.

Q1

Pirmajā kvalifikācijas kārtā Ferrari un Alpine piloti vispirms izmēģināja vidējās riepas, lai ietaupītu mīkstās, bet sesijas vidusdaļā visi jau bija uzrādījuši vismaz vienu lidojošo apli ar mīkstā sastāva riepām C3. Ātrākais pilots tobrīd bija Karloss Saincs, kurš uzrādīja arī ātrāko apļa laiku arī 3.treniņā. Spānim sekoja Verstapens, Noriss un Alonso, bet 0,4s bija iebraukuši pirmie septiņi piloti. Vairums vadošo pilotu savu rezultātu otrajā mēģinājumā neuzlaboja, bet līderiem pievienojās Lanss Strols, kurš pacēlās uz 2.vietu. Aiz svītras palika abi Alpine piloti Pjērs Gaslī un Estebans Okons, Logans Saržans un abi Sauber piloti Guanju Žou un Valteri Botass.

Pēdējo reizi, kad abi Alpine (iepriekš Renault) piloti atradās pēdējā starta rinda bija 2016.gadā Azerbaidžānā. Komandu toreiz pārstāvēja Niko Hulkenbergs un Džolions Palmers, kurš tiešraidē intervēja šīs kvalifikācijas uzvarētāju.

Q2

Jau ar pirmo mēģinājumu otrajā kvalfikācijas kārtā abi Red Bull piloti izvirzījās vadošajās pozīcijās, turklāt Verstapena pārsvars pār tuvāko sekotāju un savu komandas biedru bija vairāk kā 0,5s. Ar otro mēģinājumu Leklēram izdevās pārspēt Verstapenu, kurš savu laiku neuzlaboja. Karloss Saincs apstiprināja Ferrari ātrumu ar trešo vietu. Aiz svītras palika Kevins Magnusens, kura komandas biedrs Niko Hulkenbergs uzrādīja 6.laiku. Q2 izkrita arī Daniels Rikjardo, Alekss Albons, Lanss Strols un Juki Cunoda, kurš pirmajā posmā kvalifikācijā ir pārspējis savu komandas biedru.

Q3

Izšķirošajā cīņā par pirmo starta pozīciju pirmajā mēģinājumā Verstapens atkal bija ātrākais, tomēr viņa pārsvars pār Šarlu Leklēru bija tikai 0,059s. Sekoja Rasels, Saincs un Noriss – visi pirmie pieci piloti iebrauca ceturtaļsekundē! Alonso izvēlējās veikt tikai vienu lidojošo apli un ietaupīt mīksto riepu sastāvu – savā mēģinājumā spānis iespraucās 3.vietā un uzrādīja rekordu otrajā sektorā.

Ar izšķirošo mēģinājumu Verstapens palielināja savu pārsvaru pār Leklēru līdz 0,2s, kamēr otrajā rindā palika Rasels un Saincs. Luisam Hamiltona nebija veiksmīga kvalifikācija – viņš palika 9.vietā 0,5s aiz Verstapena un 0,2s aiz sava komandas biedra Rasela.

Bahreinas GP kvalifikācijas rezultāti: