Makss Verstapens 2024.gada sezonu ir sācis ar tādu pašu un pat vēl lielāku pārliecību, ar kādu viņš pabeidza iepriekšējo sezonu. Nīderlandietis Bahreinas GP izcīnīja savu 55.uzvaru!

Verstapens jau startā agresīvi nosargāja savu līderpozīciju pret Šarla Leklēra uzbrukumiem un sacīkstes turpinājumā neviens no konkurentiem nebija viņam sāncensis. Otro vietu izcīnīja Serhio Peress, kurš startēja no piektās vietas, bet spēja apspēlēt konkurentus un izmantot tādu pašu riepu stratēģiju kā Makss Verstapens: mīkstās-cietās-mīkstās. Goda pjedestālu noslēdza Ferrari pilots Karloss Saincs, kurš izrādījās ātrākais Maranello komandas pilotiem Bahreinas GP sacīkstē. SPānis tika atzīts arī par “Dienas pilotu” skatītāju vērtējumā.

Ar nelielām tehniskām un regulējumu problēmām nācās saskarties Šarlam Leklēram, kurš ātri vien zaudēja pozīcijas pirmajā trijniekā, kā arī abiem Mercedes pilotiem Luisam Hamiltonam un Džordžam Raselam, kuri cīnījās ar Mercedes dzinēja pārkaršanas problēmām.

Desmitniekā iebrauca arī abi McLaren piloti Lando Noriss un Oskars Piastri, kuri šoreiz nebija pozīcijās, lai cīnītos par goda pjedestālu. Tostarp desmitnieku noslēdza Aston Martin duets Fernando Alonso un Lanss Strols. Tādejādi šāds rezultāts apstiprināja visas iepriekš izteiktās spēku samēru prognozes starp pirmajām piecām komandām.

Bahreinas GP sacīkstes rezultāti

Verstapens uzvar