Ferrari juniors Olivers Bērmans aizstās sasirgušo Karlosu Saincu, kuram pēc pirmās treniņu dienas Džidas trasē ir ticis konstatēts apendicīta iekaisums.

Saincs jau pirms treniņu sākuma ceturtdien sūdzējās par nelāgu pašsajūtu un sākotnēji bija aizdomas par kādu vīrusa saslimšanu. Spānis uzrādīja septīto laiku treniņos, taču atzina, ka nespēja braukt ar 100% atdevi. Šobrīd ir skaidrs, ka Saincam tiks veikta operācija un viņa vietu atlikušajā nedēļas nogalē Ferrari formulā ieņems brits Olivers Bērmans.

Ferrari junioru akadēmijas biedrs Bērmans šajā sezonā startē Formula 2 čempionātā Prema sastāvā un vakar izcīnīja pole positon, tomēr viņam būs jāpiedalās F1 Grand Prix posmā sākot jau ar šodienas 3.treniņu.

Pērn Bērmans aizvadīja piektdienu treniņus Haas komandas sastāvā Meksikas un Abu Dabī Grand Prix posmos. Sportiskie noteikumi gan paredz, ka pilots nedrīkst piedalīties gan Formula 1, gan Formula 2 čempionātā vienā nedēļas nogalē, tāpēc viņš nespēs izmantot savu izcīnīto pole Formula 2 sacīkstē.