Pēc aiziešanas no “Haas” vadītāja posteņa Ginters Steiners, pēc neoficiālām ziņām, strādā pie grandioza projekta, kā rezultātā kopā ar investoriem varētu pārņemt kādu no esošajām F1 komandām.

Šobrīd Steiners nav pazudis no publikas acīm, jo F1 posmos strādā par pilotu intervētāju. Tomēr paralēli, iespējams, notiek darbs pie kāda daudz ievērojamāka projekta.

59 gadus vecā spilgtā personāža tuvi līdzgaitnieki, kā arī avoti “Red Bull” komandā atklājuši, ka Steiners aktīvi pēta iespēju kļūt par jaunas F1 komandas projekta vadītāju.

“Avoti saka, ka Steiners jau ir atradis investoru, kas vēlas iekļūt F1 čempionātā,” raksta japāņu “as-web.jp”, kas uzskatāms par vērā ņemamu autosporta mediju.

Lai gan izplatījušās baumas par “Alpine” vienības iespējamo pārdošanu, ņemot vērā pēdējā laika sliktos panākumus, tās vadītājs Bruno Famins tomēr kategoriski noliedzis šādu iespējamību. Turpretī “Red Bull” otrā komanda, kas šogad ieguvusi saīsināto nosaukumu RB, izrāda interesi sadarboties ar potenciālajiem investoriem.

“Ir daudz ieinteresētās puses,” apstiprinājis “Red Bull” padomnieks Helmuts Marko, neko konkrētu gan neminot. “Komandas cena ir augsta, bet vēl nekas nav izlemts.”

Jāpiebilst, ka agrāk Steiners strādājis par “Red Bull” tehnisko operāciju direktoru.

Pats Steiners izteicies, ka nevēlas atgriezties strādāt vienkārši par F1 komandas vadītāju, ja vien tai nav izredžu cīnīties par uzvarām: “Esmu tik daudzus gadus pavadījis F1, ka vēlos izdarīt ko vairāk, nekā tikai piedalīties un ik pa laikam gūt punktus. Patiesi vēlos sacensties un mēģināt uzvarēt.”

Tikmēr “as-web.jp” arī raksta, ka “Red Bull” šobrīd cenšas īpaši piestrādāt pie savas otrās komandas panākumu kaldināšanas, lai paaugstinātu tās cenu pirms pārdošanas.