Šarls Leklērs pēc Ķīnas GP sprinta sacīkstes neslēpa, ka komandas biedrs Karloss Saincs abu savstarpējā cīņā pārkāpis robežu. Lai gan “Ferrari” piloti pat piedzīvoja nelielu sadursmi, Saincs pēc notikušā atvainojās, bet Leklērs atzina, ka nekāds turpmāks konflikts viņu starpā no šīs epizodes neizveidosies.

Vispirms Saincs cīņā par trešo vietu mazliet sadūrās ar Fernando Alonso pilotēto “Aston Martin”, pēc kā veterāns ar cauru riepu bija spiests doties boksos un vēlāk izstājās. Savukārt Saincs uzsāka dueli ar komandas biedru Leklēru, kuram tobrīd bija labāk saglabājušās riepas.

“Mēs cīnāmies vairāk, viņš cīnās vairāk nekā pārējie,” pa radio sašutumu pauda Leklērs.

Jautāts par to, vai Saincs pārkāpa robežu, pēc finiša Leklērs sacīja: “Domāju, ka tā bija. Bet, būsim godīgi, arī es pagātnē šo robežu esmu pārkāpis. Kad tā notiek, parasti mēs to izrunājam. Iepriekš tam esam gājuši cauri, un parasti viss beidzies ļoti labi, tādēļ man nav satraukuma, ka šajā nedēļas nogalē būs citādi. Bet šodien mēs nedaudz pārkāpām robežu. Kontaktu piedzīvojām, atrazdamies atšķirīgos apstākļos, jo es biju pietaupījis riepas un sacensību beigās man bija labs temps. Tāpēc žēl, ka zaudējām pozīciju Peresam un nevarējām viņu apdzīt. Varēja būt nevis ceturtā, bet trešā vieta. Bet tagad jādomā par kvalifikāciju, jo tā būs galvenā. Līdz šim man kvalifikācijās pēdējos posmos nav klājies labi.”

Situāciju, kad Saincs cīnās ar Alonso, lieliski izmantoja Serhio Peress, kurš apdzina viņus abus, izcīnot trešo vietu. Leklērs beigās finišēja ceturtais, bet Saincs sacensības pabeidza piektajā vietā. Pēc finiša viņš bija gatavs atvainoties komandas biedram.

“Man padevās labs manevrs pret Fernando septītajā līkumā, bet viņš devītajā līkumā izvēlējās iet uz “visu vai neko”, kas abiem mums maksāja rezultātu šajā sacīkstē,” atzina Saincs. “No viņa optimistiskā manevra mana mašīna tika bojāta, bet riepas kļuva netīras. Darīju visu, lai aizstāvētos, mašīna slīdēja, tāpēc izveidojās šis moments ar Šarlu. Gribu atvainoties, ja pārkāpu robežu, bet šodien cīnījāmies tiešām spraigi un darīju visu, lai to kontrolētu.”

Lai gan Alonso pat tika izsaukts pie tiesnešiem, viņš skaidro, ka šādā cīņā var notikt visādi: “Šī bija spraiga cīņa, vairāku līkumu garumā braucām blakus viens otram, sānu pie sāna, un beigās kādam bija jāpiekāpjas. Astotajā līkumā atdevu ideālo trajektoriju, bet Karloss  devītajā līkumā to atdot negribēja, līdz ar to nevarējām izvairīties no kontakta. Žēl, ka neizdevās finišēt, bet šī ir sprinta sacīkste – tāpat būtu septītais vai astotais, tāpēc daudz punktus nezaudēju.”

Ķīnas GP sprinta sacīkstes oficiālais video apskats >>