Imolas sešu stundu sacensībās, kas bija FIA WEC čempionāta otrais posms, uzvaru guvusi “Toyota” komanda, kuras sastāvā startēja Kamui Kobajaši, Niks de Vrīss un Maiks Konvejs.

Uzvarētāju “Toyota” finišēja septiņas sekundes priekšā “Porsche” braucējiem Lorēnam Vantūram, Andrē Lotereram un Kevinam Estrem, bet otra “Porsche” komandas mašīna, ar pilotiem Metu Kempbelu, Mihaelu Kristensenu un Frederiku Makovjecki ieņēma trešo vietu, uzvarētājiem piekāpjoties par nepilnu pusminūti.

Konvejs startēja no sestās pozīcijas, bet pēc agrīnā drošības mašīnas perioda apdzina Makovjecki un pacēlās uz piekto vietu. Savukārt uz boksu apmeklējumu rēķina viņam izdevās tikt priekšā arī “Ferrari” pilotiem Robertam Kubicam un pēc tam Niklasam Nīlsenam, kuram padevās lēns pitstops. Konvejs vajāja Lotereru, bet uz otro vietu izdevās pacelties, kad vadību pie stūres pārņēma De Vrīss. Vēlāk gan Nīlsens atguva otro vietu, un tobrīd vadībā bija otra “Ferrari” mašīna ar Antonio Džovinaci pie stūres.

Džovinaci nomainīja Džeimss Kalado, turpinot braukt vadībā, bet De Vrīss jau bija atpakaļ otrajā pozīcijā. Tikmēr trasē parādījās lietus un, kad grants joslā izbrauca Kelams Ailots, tika norīkota drošības mašīna. Kalado bija veicis pitstopu, kamēr trasē bija zaļie karogi un atkrita uz ceturto vietu. Lietum pastiprinoties, konkurenti brauca boksos, bet visas trīs “Ferrari” mašīnas vēl kādu laiku palika trasē, kas izrādījās nepareizs lēmums. Visaugstāk no “Ferrari” finišēja Nīlsens, Migels Molina un Antonio Fuoko, gūstot ceturto vietu.

WEC trešais posms būs sešu stundu sacensības Spā-Frankošampas trasē 11. maijā, kam jūnijā sekos Lemānas 24 stundu brauciens.

Imolas 6 stundu sacīkstes rezultāti:

Sezonas kopvērtējums: