Niko Hulkenbergs visdrīzāk ir ceļā uz “Audi” topošo Formula 1 komandu un jau ir paziņojis par savu šķiršanos no “Haas” vienības sezonas izskaņā.

Jau ilgāku laiku Hulkenbergs, kurš atgriezās apritē pirms 2023.gada sezonas, bija “Audi” topošās komandas sarakstos. Vienība oficiāli ienāks F1 2026.gadā, taču jau šobrīd notiek pakāpenisks “Sauber” vienības pārņemšanas process, kas tika paātrināts ar visu akciju daļu iegādi pirms pāris mēnešiem.

“Audi” kompānija veica pārrunas ar vairākiem pilotiem un nosprauda 1.maiju kā galējo termiņu lēmumu pieņemšanai. Otrs galvenais kandidāts uz vietu komandā ir Karloss Saincs, kura prioritēte šobrīd ir “Red Bull” vai cita vadošā komanda, kas īstermiņā nodrošinātu iespējas cīnīties par uzvarām.

Audio: Kas jāzina par Adriana Ņūvija un Red Bull lietu

Par Hulkenberga nākotnes plāniem pagaidām oficiālu ziņu nav, taču ļoti iespējams jau tuvākajā laikā ir gaidāms arī “Audi” paziņojums. Pēc vācu pilota aiziešanas, “Haas” komandā atbrīvojas vieta, kas visdrīāk jau ir rezervēta Olivera Bermana debijai.

Tāpat nav skaidrs, kas varētu būs Hulkenberga komandas biedrs 2025.gada sezonā, ja Saincs izlemj pagaidām laimi meklēt citur. Esošie piloti Guanjū Žou un Valteri Botass visdrīzāk abi varētu zaudēt vietu “Sauber” komandā, jo “Audi” nav iekļāvuši viņus savos plānos.