Tajā pašā dienā, kad kļuva zināms par F1 galvenā tehniskā darbinieka Peta Simondsa aiziešanu no amata, tika paziņots par viņa pievienošanos “Andretti” komandai, kas čempionātā cer ienākt tuvāko gadu laikā.

Jau vēstījām, ka pēc septiņiem nostrādātiem gadiem Simondss nolēmis atstāt F1 tehniskā vadītāja amatu, nekavējoties dodoties piespiedu atvaļinājumā. Britu inženieris pārraudzīja 2022. gadā čempionātā ieviesto tehnisko noteikumu izstrādi, tāpat vadīja jauno noteikumu izstrādāšanu, kas stāsies spēkā 2026. gadā.

Neskatoties uz F1 komandu pretestību, amerikāņu “Andretti” komanda turpina projekta attīstīšanu, atverot jaunas bāzes un algojot arvien vairāk speciālistus. Kļuvis zināms, ka Simondss būs Maikla Andreti vienības galvenais inženierijas konsultants un darbu uzsāks tiklīdz būs beidzies viņa atvaļinājuma termiņš. Savus pienākumus pieredzējušais inženieris pildīs nesen atvērtajā Silverstonas bāzē.

Jāpiebilst, ka “Andretti” komandā kā tehniskais direktors, kurš pārrauga inženierijas nodaļu, jau nolīgts Niks Česters, ar kuru Simondss savulaik strādāja kopā “Benetton” un “Renault”.