Thursday, May 21, 2026
spot_img
SākumsF1'McLaren' uz Kanādu ved būtiski uzlabotu F1 auto

‘McLaren’ uz Kanādu ved būtiski uzlabotu F1 auto

-

“McLaren” komanda ir apstiprinājusi, ka gaidāmajā Kanādas “Grand Prix” izcīņā ieviesīs apjomīgu tehnisko uzlabojumu pakotni savam MCL40 modelim, turpinot agresīvo attīstības stratēģiju, kas tika aizsākta jau Maiami posmā.

Šajā nedēļas nogalē Monreālas trasē “McLaren” plāno ieviest jauninājumus septiņās dažādās F1 mašīnas zonās, tostarp grīdas konstrukcijā, šasijā, priekšējā un aizmugurējā antispārnā, virsbūvē, heilo drošības sistēmā un virsbūves augšējā daļā.

Īpašu uzmanību piesaista jaunais aizmugurējais antispārns, kas tiek uzskatīts par “McLaren” versiju tā dēvētajam “Macarena” spārna konceptam. Šie uzlabojumi solās būt izšķiroši gaidāmajā cīņā ar “Mercedes”, kuri arī uz Kanādu ved savu pirmo lielo sezonas jauninājumu komplektu, iepriekš apzināti atturoties no straujas attīstības Maiami, lai pilnībā koncentrētos tieši uz Monreālas posmu.

“McLaren” komanda pirms nedēļas nogales uzsver: “Kā tika noteikts sezonas sākumā, Maiami bija pirmais lielais solis mūsu plānā uzlabot MCL40 veiktspēju. Tas turpinās šajā nedēļas nogalē Monreālā ar vairākiem jauniem komponentiem grīdā, šasijā, priekšējos un aizmugurējos spārnos, virsbūvē, heilo un arkā.”

Līdz šim aizvadītajos posmos “McLaren” ir izcīnījusi 94 punktus, ierindojoties trešajā vietā konstruktoru kausa kopvērtējumā, 16 punktus aiz “Ferrari” un 86 punktus aiz līderiem “Mercedes”.

Komandas vadītājs Andrea Stella pēc Maiami sacensībām norādīja, ka “Mercedes” tobrīd saglabāja divu desmitdaļu pārsvaru katrā aplī. Līdz ar to “McLaren” cer, ka jaunie uzlabojumi palīdzēs vēl vairāk samazināt šo atstarpi.

INDUSTRIJAS ZIŅAS

KĀ HANTU IETEKMĒJA RONIJA PETERSONA NĀVE: III DAĻA

4automotive.eu

JAUNĀKĀS ZIŅAS