Kristofersons pārspēj Ekstromu un WorldRX atgriežas ar uzvaru

Ar divkārtējā pasaules čempiona Johana Kristofersona uzvaru Holjes trasē ir noslēdzies pirmais Pasaules rallijkrosa čempionāta posms Zviedrijā.

Tuvākais Kristofersona sāncensis finālā un arī visa posma garumā bija Matiass Ekstroms, kurš “KYB Team JC” komandā nomainīja Jāni Baumani, kurš COVID-19 radīto problēmu dēļ bija spiests atsaukt savu dalību pirmajos čempionāta posmos.

Trešo vietu izcīnīja Antons Marklunds, kurš pusfinālā skaistā duelī zaudēja Robinam Larsonam cīņu par iekļūšanu finālā, tomēr vēlāk tiešnešu piešķirtā 3 sekunžu soda dēļ, ieņēma Larsona vietu finālā.

Pirms fināla brauciens spēcīgais lietus sajauca kārtis vairākām komandām un kā atzina Matiass Ekstroms, tad sausā trasē viņš varētu izrādīt nopietnāku konkurenci cīņā par uzvaru. To Ekstromam būs iespēja parādīt jau rīt, kad Holjes trasē risināsies otrais čempionāta posms.

Uz labāku veiksmi otrajā posmā cerēs arī Andreass Bakerūds, kurš bēc gausajiem startiem ar “Renault Megane” mašīnu pirmajās kvalifikācijas kārtās zaudēja pietiekami daudz, lai nespētu iekļūt pusfinālā.

Zvedrijas 1.posmā fināla rezultāti