Jau šīs nedēļas nogalē Zviedrijā ar diviem posmiem sāksies Pasaules rallijkrosa čempionāta sezona, bet diemžēl mūsu līdzjutējiem būs jāiztiek bez Jāņa Baumaņa līdzdalības WorldRX klasē.

Tikai pāris dienas pirms sezonas sākuma Jānim Baumanim nācies atsaukt savu dalību Holjes trasē un jau kļuvis zināms, ka Zviedrijā viņu “KYB Team JC” komandā aizstās Matiass Ekstroms.

“Diemžēl COVID-19 situācija pasaules ir izmainījusi arī manu autosportista karjeru,” stāsta Jānis Baumanis. “Līdz ar to man nebūs iespēja aizvadīt pilnu Pasaules rallijkrosa čempionāta sezonu. Protams, nejūtos sāvā ādā un ļoti dīvainas ir sajūtas, jo nebūs iespēja startēt Zviedrijas posmā. Tomēr jāņem vērā, ka šī pandēmija ir radījusi problēmas manu sponsoru plānošanas procesos, jo prognozēt uz priekšu šobrīd ir ļoti sarežģīti. Turpināsim sekot tam, kā attīstās situācija, tomēr mēs nekur nepazudīsim un kaut kad noteikti tiekamies trasē!”

“F1LV

Pagaidām nav skaidrs, kurā posmā varam gaidīt Jāņa atgriešanos ierindā. Pēc diviem Zviedrijas posmiem, čempionāts augusta izskaņā pārceļas uz Somiju, kur arī notiks divi posmi, bet tad jau laiks septembrī Biķernieku trasei arī uzņemt divus Pasaules rallijkrosa čempionāta posmus. Jāpiebilst, ka šogad WorldRX izšķirošo notikumu tiešraides varēs vērot ne tikai LTV, bet arī TVPlay Sports kanālos.