http://www.mclaren.com/page/vodafone-mclaren-mercedes-hires-sam-michael-as-sporting-director

Jācer un jānovēl, ka sportošanas direktora amatā veiksies labāk nekā tehniskā direktora pie sera Frenka.

1 KOMENTĀRS

 1. Jāpiebilst, ka vispār daudz teh.dir. pārēju vai iespējamo pārēju pēdējās nedēļas laikā.

  Ex-Ferrari Aldo Kosta esot jau pielaulāts Mercedes un atkal Rosam Braunam.

  Ex-Brawn Jorgs Zanders plāno pievienoties HRT.

  Arī Kriss Daijers (Ex-Ferrari) pagaidām brīvs, bet arī jau baumo par iespējamo pāreju uz Mercedes, kur Brauns vāc ap sevi vecos cīņu biedrus.

  • šķita esam ievērības cienīga ziņa, lai padalītos tajā ASAP ar citiem attiecīgā a-sporta entuziastiem. Un izvērstā informācija ir maku saita hiperlinkā

   Kas man personīgi atgrūž no twittera, ir tas, ka no viņa jelkāds praktisks labums ir vien tad, ja lasi viņu 24*7, ar nedaudz minūšu intervālu. Nesekojot ‘aktualitātēm’ reālā laikā, ienākošo twītu gūzma nav procesējama.

   “lifestyle’ tāds ne pārāk veselīgs galabeigās, ja dzīvo twitterī pa nopietnam.

   Bet ja ir vēlēšanās un potenciāls rakstīt labāk, iesaku piemeldēties pie Putniņa k-ga.. latvju publika būs vien pateicīga, atļaušos apgalvot

   • Tviterim ir sava specifika un piekrītu, ka atliek pat 24h pavadīt bez datora un tvitera info gūzma var nobiedēt. Tomēr es personīgi ļoti plaši izmantoju tviteri darba vajadzībām – gan operatīvo ziņu gūšanai komentējot, gan komunikācijai, gan info sniegšanai. Tajā pašā laikā varu 2 dienas paņemt brīvas un ignorēt tvitera ziņu kaudzi, izlasot svarīgākos jaunumus Autosport žurnālā. Mūsdienās ļoti svarīgi ir mācēt šķirot informāciju un pelavās atrast graudus. Bet pelavu internetā ir daudz.

    Par Semu Maiklu biju ietvītojis pirms pāris dienām, kad tas vēl nebija oficiāli, jo ziņa tiešām pietiekami interesanta.