Baidoties no radiācijas, F1 komanda “Red Bull Racing” uz šonedēļ Japānā gaidāmajām sacīkstēm, lai pabarotu savus 80 vīrus, pārtiku ņems līdzi no Eiropas, raksta “Bild am Sonntag”.

Šogad notikusī zemestrīce, tam sekojošais cunami un kodolkatastrofa Fukušimā iedvesusi bailes arī MotoGP braucējiem. Horhe Lorenco pēc svētdien notikušajām sacīkstēm atzina, ka mazgājies ar līdzi paņemtajām ziepēm un dzeramo ūdeni no pudelēm, savukārt Danijs Pedrosa pirms došanās atpakaļ uz Eiropu izmetis miskastē savas drēbes, atstājot vien to, kas mugurā. Rādās, ka Formulā 1 šāda panika nav.

Tiesa gan, Motegi trase, kur notika MotoGP posms, atrodas tikai 120 km attālumā no avarējušās spēkstacijas, kamēr Suzuka, kur savukārt šo svētdien risināsies F1 sacensības, ir apmēram 500 km tālu no katastrofas vietas. Taču piesardzība nenāks par ļaunu un “Red Bull Racing” šefs Kristians Horners saviem darbiniekiem pavēlējis nedēļas nogalē neēst ārpus komandas mītnes, kur tiks gatavoti no Eiropas līdzpaņemtie produkti. Parasti F1 komandas gaļu, dārzeņus un augļus pērk sacensību norises vietās.

Jāatgādina, ka “Red Bull Racing” komandā strādā pavārs Niks Gulbergs no Latvijas.

1 KOMENTĀRS

  1. Niks Gulbergs no Latvijas?! He, droši vien ticis komandā tikai tāpēc, ka šo vārdu rietumnieki spēj izrunāt. Skan gandrīz kā Niko Hulkenbergs 😀 Jurim Bērziņam vai Jānim Ozoliņam nebūtu izredžu… 😀
    Bet, ja nopietni – prieks par čali!