Rubenss Barikello uzskata, ka “Williams” komandai uz nākamo F1 sezonu nevajadzētu viņa vietā nolīgt Kimi Raikonenu, jo soms nebūtu spējīgs parādīt labākus rezultātus. Barikello arī uzsver, ka nepieredzējušāku braucēju pieņemšana komandā nozīmē lielu nestabilitāti.

Kā zināms, tad Raikonens ir kandidāts uz vietu “Williams” sastāvā un pēdējās ziņas liecina, ka “Williams” strādā pie papildus finansējuma piesaistes, lai varētu samaksāt tagadējam rallija pilotam algu.

“Es neticu, ka kāds, tostarp Kimi, varētu piedāvāt šai komandai kaut ko vairāk kā es,” intervijā “autosport.com” izteicies Barikello. “Un viņi zina, ko es varu piedāvāt. Jaunajiem braucējiem varbūt ir vairāk naudas, taču viņi var sastrādāt nejaukas lietas jau pirmajā aplī un šo naudu iztērēt uz avārijām. Galu galā “Williams” zina, cik liels man joprojām ir entuziasms, lai gan jābrauc ar mašīnu, kas nav konkurēt spējīga. Viņi zina, cik daudz darba esmu ieguldījis un cik ļoti vēlos braukt arī nākošgad.”

[column size=”2-5″] [quote] Jaunajiem braucējiem varbūt ir vairāk naudas, taču viņi var sastrādāt nejaukas lietas jau pirmajā aplī un šo naudu iztērēt uz avārijām. [/quote][/column]

39 gadus vecais Barikello ir gatavs piemeklēt sponsorus, ja tas ir tas, kas nepieciešams, lai saglabātu vietu komandā. Tomēr Barikello atzīst, ka komanda par šo tematu ar viņu nav runājusi.

“Ja komanda teiktu, ka tāda ir prasība, es pie tā strādātu,” viņš neslēpj. “Taču šobrīd nevar saprast, vai tas ir tas, kas nepieciešams.”

Barikello arī neslēpj, ka paralēli meklē iespējas citās komandās un “Renault” esot viena no iespējamajām brazīlieša darba cietām, ja netiks pagarināts līgums ar Robertu Kubicu, raksta portāls.

“Protams, ka esmu runājis arī ar citām komandām,” neslēpj Barikello. “Es ļoti gribētu braukt ar ātru mašīnu un ir dažas komandas, kurām nākošgad tāda varētu būt.”

1 KOMENTĀRS