Japānas spēcīgākā formulu čempionāta “Formula Nippon” izšķirošā sacīkste 1996.gadā un iespaidīgais japāņu komentētāja sniegums izšķirošajos brīžos.

“F1LV

1996.gadā “Formula Nippon” čempionātā startēja tādi spēcīgi piloti kā Ralfs Šūmahers, Naoki Hatori (abi cīnījās pas čempiona titulu), Tora Takagi, Norberto Fontana, Šinji Nakano, Pedro de la Rosa, Marko Apičella, Endrjū Gilberts Skots un citi.

Pēdējā posmā Fudži trasē Ralfs Šūmahers izstājās, kaut bija 2 punktus priekšā kopvērtējumā, tomēr neveiksmi piedzīvoja arī viņa konkurents Naoki Hatori un tas ļāva Ralfam saglabāt savu pārsvaru.

Šoreiz uzmanības centrā japāņu komentētāja nepārspējamais sniegums, kuru varētu raksturot ar “Said-o by said-o”. Jautājums – vai šāda veida komentēšana sacīkstes garumā palīdz skatītājiem neaizmigt un uzturēt spriedzi vai tomēr traucē un novērš no galvenā?

1 KOMENTĀRS

  1. nu ja paskatās citus japāņu komentētājus..(paklausās)…liekas jau tāpāt 😀 . Kā arī, man liekas , ka ja viņi skatās mūsu ,Timrota un Janševica komentēšanu..viņiem arī liekas tāds ‘wt*’ kā mums par viņiem.

  2. Jā, izklausās rēcīgi 😀 It īpaši, ņemot vērā, ka tur redzama visai lēna lietus sacīkste, tāpēc komentētāja runas ātrums “krietni pārsniedz” ātrumus trasē 🙂

    Ja velkam parelēles ar Timrotu, no vienas puses viņam žetons par nemitīgo vārīšanos, taču no otras puses džeks regulāri aizelsies bļaustās brīžos, kad nekas jau nenotiek. Par viņu tiešām var teikt, ka galvenais mērķis ir nemitīgi tramdīt miegā krītošo skatītāju. 🙂