“Ferrari” komanda piedāvājusi Robertam Kubicam iespēju aizvadīt testus, ar domu, ka 2013. gadā polis nomainīs Felipi Masu, šodien raksta britu žurnāls “Autosport”.

Kubicam būs iespēja testēt 2010. gada formulu, kad viņš tam būs gatavs.

“F1LV

Pagaidām Kubica joprojām atgūstas no rallijā pirms deviņiem mēnešiem gūtajiem savainojumiem un nav skaidrības vai viņam izdosies atgūt iepriekšējo formu. Viņa bijušie darba devēji “Renault” ir gatavi piedāvāt viņam līgumu uz nākamo F1 sezonu, taču nevēlas nekādus dokumentus parakstīt pirms sportists būs pilnībā vesels.

Arī Niko Rosbergs un Džensons Batons bija kandidāti uz vājus rezultātus rādošā Felipes Masas vietu, taču nesen abi pagarināja kontraktus ar savām pašreizējām komandām. “McLaren” pilots Luiss Hamiltons ir vienīgais no vadošajiem braucējiem, kurš ir bez līgumsaistībām uz 2013. gadu, taču 2008. gada pasaules čempiona pāriešana uz “Ferrari” ir maz ticama.

Kubica joprojām turpina veseļoties, taču process nenorit tik ātri kā sākotnēji cerēts. Daži avoti apgalvo, ka sacīkstēs viņš varēs atgriezties ne ātrāk kā uz nākamās sezonas otro daļu. Drīzumā jau varētu tikt sagaidīts paziņojums, ka 2012. gada sezonu “Renault” sāks ar pilotiem Romēnu Grožānu un Vitāliju Petrovu, bet Kubica kādu no viņiem varētu nomainīt sezonas otrajā pusē, ja vien komandai būs garantija, ka viņš startēs tās sastāvā arī 2013. gadā.

1 KOMENTĀRS

  1. Atļaušos mazliet palabot. Nākamsezon nebūs Renault, bet gan Lotus.

    Runājot par Kubicas iespējām 2013. gadā būt Ferrari pilotam. Tad es uzskatu, ka galvenais favorīts uz vietu blakus Alonso ir Perezs, jo viņš ir bijis Ferrari akadēmijas braucējs.