“Mini World Rally Team” šodien beidzot apstiprināja, ka 2012.gada sezonā komanda startēs WRC čempionātā, lai gan sākotnēji tika nokavēts pieteikuma iesniegšanas galējais termiņš 19.decembrī.

Arī 2012.gadā “Mini” startēs kā pilnvērtīgs ražotājs un pievienosies jau tradicionālām pēdējo gado kompānijām “Citroen” un “Ford”. Kā ziņo Autosport, tad šajā sezonā “Mini” sastāvā tikai viena no divām ekipāžām aizvadīs pilnu WRC sezonu.

Spānis Dani Sordo startēs ar numuru “37” un piedalīsies visos čempionāta posmos, kamēr Kriss Mīke “John Cooper Works WRC” sastāvā aizvadīs atsevišķus posmus un nepiedalīsies arī pirmajā posmā Montekarlo rallijā, kur kompānijas sastāvā startēs privātais braucējs Pjērs Kampanā.

“Mini” mātes uzņēmums BMW kompānija iepriekš nebija apmierināta ar to, kā WRC čempionāts tiek atspoguļots Vācijā, kā arī ar neskaidro situāciju ap WRC čempionāta finansu tiesību turētājiem. Tāpat pilnībā nav skaidrības uz kāda pamata turpināsies BMW un britu “Prodrive” kompānijas attiecības. Atgādinām, ka tieši “Prodrive”, kas savulaik līdz WRC titulam aizveda japāņu “Subaru”, sagatavoja, attīstīja un nodrošināja “Mini” atomašīnu startus WRC čempionātā pagājušā sezonā.

1 KOMENTĀRS