326km garo vakardienas ātrumposmu latviešu “Oscar eO” pabeiguši pirmajā simtniekā – 86.vieta 119 dalībnieku vidū.

Saukāns/Dambis vakar no posma uzvarētāja Stefana Petransela (Mini) atpalika trīs stundas un desmit minūtes. Neskatoties uz to, ka posmā atkal bija smiltis un asi akmeņi, “Oscar eO” nokļuva līdz finišam, lai gan tas neizdevās vismaz 20 citām ekipāžām.

Kopvērtējumā “Oscar eO” ieņem 107.vietu un turpinot šādu progresu (pēdējā posmā uzlabota vieta par 21.pozīciju), pēc nākamā posma latvieši varētu būt jau pirmajā 100-niekā kopvērtējumā.

Turpina priecēt arī “RE Autoclub” sagatavotās mašīnas: Kuzņecovs un Meļņikovs atkal stabili iebrauca pirmajā 30-niekā, iegūstot attiecīgi 24. un 28.vietu.

1 KOMENTĀRS

 1. Nu labi jau ir, ka viņi vēl brauc, bet tas “pirmais simts” ir smieklīgs… Kad būs palikušas 49 automašīnas, tad bļausim ka esam pirmajā piecdesmitniekā!?

  Un kāpēc neviens neko nesaka par klašu vērtējumu? Viņiem taču ir kaut kāda hibrīdklase, ne? Kurā vietā viņi ir savā klasē? Pirmajā (jo ir vienigie)?

 2. Jā… un nupat šī bloga veidotāji mani kartējo reizi ir sarūgtinājuši ar savu nevīžību :((((((

  Tepat blakus apskatam YouTube ir atrodams speciāls sižets tieši un vienigi par OSCar!!!! Nu kapēc es to varu atrast, bet Jūs nē!???? Grūti bija lieku reizi ar peli uzkliksķinaat?

  Ja nu tieshaam nevarat atrast, tad linku pievienoju:

 3. Atvainojos par nedaudz aso toni 🙂 Man ljoti patiik shis blogs, taapeec arii kljuudinjas kriit aciis 🙂

  Konstruktivitaates garaa iemetiishu linku uz lielisku 2011 gada F1 sezonas apskatu tiem, kas saprot anglju valodu. Lieliskaa BBC F1 komanda peedeejo reizi shaadaa sastaavaa:

  http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b018zvng/Formula_1_2011_Season_Review/

  Domaaju, ka lielaakaa dalja angliski runaajosho jau zina par sho opciju un skataas BBC paaraaides, bet paareejiem pateikshu ka noskatiities sho (un arii citas BBC paarrraides) var vispirms ielaadeejot nelielu programmu Expat Shield, kas “apmaana” BBC saitu un izskataas, ka Juus esat UK.

  p.s. sho komentu var dzeest un linku ievietot, kur tas vairaak der 😛