“McLaren” komanda, kas jau rīt savā mājas lapā prezentēs jauno modeli MP4-27, ir gatava konkurentu protestiem attiecībā uz šī modeļa legalitāti.

“McLaren Applied Technologies” izpilddirektors Džeofs Makgrats atzina, ka jaunais komandas modelis būs ļoti pamanāmi inovatīvs un noteikti izsauks protestus no konkurentu puses. Iepriekšējās sezonās komanda esot bijusi pārāk konservatīva savā dizaina stratēģijā un tāpēc pieņemts lēmums iet jaunā virzienā.

“Jaunam modelim ir tehniskās inovācijas, kas būs uzreiz pamanāmas, tiklīdz jūs to ieraudzīsiet,” paziņoja Makgrats, kurš uzreiz piebilda, ka komanda ir gatava cīnīties par sava jaunā modeļa legalitāti.

Pēdējos trīs gados “McLaren” konstruktoru kausā ir palikusi aiz “Red Bull” un tas esot pārāk konservatīva dizaina rezultāts. Tāpēc 2012.gadā jau ar sezonas pirmo posmu komanda ir jābūt gatavai par visiem 100%.

Pēc visa spriežot, galvenais inženieru uzdevums uz 2012.gada sezonu bija panākt mašīnas ātrumu viena apļa ietvaros, lai piloti varētu regulāri izcīnīt pirmās starta pozīcijas un līdz ar to kontrolēt sacīkti, esot vadībā no starta.

Jau rīt www.mclaren.com visi līdzjutēji varēs sekot līdz MP4-27 modeļa prezentācijai, bet 7.februārī Heresas trasē sāksies pirmie testi, kur “McLaren” lolojumu varēsim salīdzināt ar konkurentu modeļiem.

1 KOMENTĀRS

  1. Veči māk uzturēt intrigu… 😀
    Tomēr atkal gribas teikt veco frāzi, ka nezin’ vai ar mūsdienu noteikumiem ir iespējams uztaisīt kaut ko pārsteidzoši jaunu. Tad jau tas Caterham modelis ar lauzienu priekšgalā arī uzskatāms par baigo revolūciju, lai gan nekā jau tur nav. Droši vien rīt redzēsim nedaudz atšķirīgu purngala izliekumu, mazliet savādākus antispārnus, bet ar to lietas aprobežosies. Tas nebūs kā, piemēram, 88.gadā, kad McLaren ilggadīgo ‘begemotu’ stilu nomainīja slaidais superauto – toreiz toč mute palika vaļā 😀