Šodien Heresas trasē tieši pirms pirmās testu dienas ir notikusi vēl vienas Formula 1 komandas jaunā modeļa prezentācija. Šoreiz savu modeli priekšā stādīja “Williams” komanda, kas iepriekšējā sezonā piedzīvoja lielāko rezultātu krīzi savas pastāvēšanas vēsturē.

2011.gadā “Williams” izcīnīja tikai 5 punktus un finišēja devītā vietā kopvērtējumā. Ar FW34 modeli komanda cer atgriezties vidusmēra komandu cīņā un veiksmīgi tur konkurēt.

Arī komandas sastāvā ir nopietnas izmaiņas: jau pagājušās sezonas vidū kļuva skaidrs, ka tehniskais direktors Sems Maikls pametīs komandu un viņa vietā pie jaunā modeļa darbu sāka savulaik bēdīgi slavenais Maiks Kuglans. Tostarp pirms šīs sezonas aktīvo darbu komandā pie malas lika arī viens no tās dibinātājiem Patriks Heds, kurš pievērsīsies darbam “Williams” hibrīdtehnoloģiju departamentā.

Arī pilotu sastāvā notikušas izmaiņas: pieredzējušo brazīlieti Rubenu Barikello ir nomainījis viņa tautietis Bruno Senna, kurš pērn sezonas izskaņā startēja “Renault Lotus GP” komandā. Tikmēr otru pilota pozīciju ir saglabājis velenuēlietis Pastors Maldonādo. Tāpat “Williams” komanda ir nomainījusi dzinēju piegādātāju no “Cosworth” uz “Renault”.

“Var teikt, ka šoden jaunā modeļa prezentācijā mēs sākam visu no jauna, jo mums ir jauns pilotu sastāvs, jauns dzinēju partneris un būtiskas izmaiņas vadošajā personālā,” paziņoja komandas boss Sers Frenks Viljamss. “Komandai bija ļoti veiksmīga starpsezona fabrikā un mēs jūtamies spēcīgi un gatavi jaunai cīņai.”

1 KOMENTĀRS

  1. Ja godīgi, nesaprotu, kāpēc tas pakāpiens ir tik stāvs. Manā skatījumā, tas pamatīgi bojā aerodinamiku. Bet nu komanda kā tāda cīnās ar finanšu problēmām visus pēdējos gadus, tāpēc rezultāti ir kādi tie ir.