Vitālija Petrova sponsors kavējas ar atbildes sniegšanu, līdz ar to krievu pilota nākotne joprojām ir neskaidra.

Aizkulisēs tiek runāts, ka gadījumā, ja Vitālija Petrova finansiālie atbalstītāji piekritīs izpirkt Jarno Trulli līgumu, viņam 2012. gadā būs iespēja startēt “Caterham” komandas sastāvā, tādā veidā neizlaižot gaidāmo F1 čempionāta sezonu.

“Situācija, saprotams, nav diezcik ērta, jo domājām, ka viss notiks mazliet ātrāk,” runājot par neizlēmīgo sponsoru, ziņu aģentūrai “RIA Novosti” stāsta Petrova menedžere Oksana Kosačenko. “Bez šī lēmuma mēs nevaram rīkoties tālāk!”

Interesanti, ka F1 testos, kas šodien startē Heresā, pirmajās divās dienās “Caterham” komandu pārstāvēs Heiki Kovalainens, ceturtdien pie stūres sēdīsies jaunais testpilots Giedo van der Garde, kamēr Trulli atvēlēta vien piektdiena.

“Ja dažu tuvāko dienu laikā nebūs nekāda progresa, runāsim ar komandām citos čempionātos kā arī “Pirelli” vadību,” piebilst Kosačenko, piebilstot, ka oficiāla testpilota loma ir viena no varbūtējām Petrova lomām 2012. gada F1 sezonā.

Kā zināms, tad viņu kā iespējamo testu veicēju jau noskatījuši čempionāta oficiālie riepu piegādātāji “Pirelli”.

Vitālijs Petrovs Formulā 1 pavadīja divas sezonas, “Renault” komandas sastāvā izcīnot vienu pjedestālu, uzrādot vienu ātrāko apli un 2011. gadu noslēdzot desmitajā vietā, kas ir viņa labākais sasniegums karjerā.