F1 testi BarselonaŠodien sākoties 2012. gada pirmsezonas Bareselonas testiem tika prezentēta jaunā “Mercedes GP” formula. Protams, uzreiz pēc prezentācijas to devās iemēģināt arī komandas piloti, kā pirmais trasē devās Mihaels Šumahers. Lai arī viņš šodien neuzrādīja labākos apļalaikus, tomēr ar formula viņš ir apmierināts, ziņo autosporta žurnāls “Autosport”.

Vācietis, kurš jau iepriekš bija iemēģinājis jauno formulu šodien uzrādīja sesto ātrāko apļalaiku, kopumā veicot 51 apli. Testu laikā viņam radās nelielas hidraulikas problēmas. Septiņkārtējam čempionam tika vaicāts par jauno mašīnu: “Viennozīmīgi pozitīvi, šī ir ceturtā diena, kad mēs izmantojam mašīnu un pirmā reize, kad mums ir problēmas ar hidrauliku,” Šumahers ir priecīgs par jauno mašīnu.

“Tai ir labs potenciāls. Man ir ļoti labas sajūtas atrodoties mašīnā,” mašīnu slavē pieredzējušais vācietis.

Šumahers arī teica, ka viņš neuztraucās par mašīnas izskatu, bet gan par tās ātrumu: “Mums tas ir nenozīmīgi. Galvenais, ka aerodinamikas cipari ir labi. Šeit bija dažādi veidi kā interpretēt jaunos noteikumus, mēs izlēmām, ka šāds ir risinājums ir labākais. Mums šāds mašīnas izskats nav nekas īpašs. Svarīgākais ir tas ko mēs redzam hronometrā.”

Par saviem nākotnes plāniem vācietis atbildēja strupi: “Es pašlaik neizteikšos par savu nākotni un lēmumu es pieņemšu tad kad pienāks īstais laiks!”

1 KOMENTĀRS

  1. kaut kur lasīju, ka mercedes bosi gatavi pagarināt ar šūmi līgumu, tik tagad pašam būs jāizdomā……viņi teica, ka šumahera alga ir tikai 7 miljoni 🙂 drošvien ka viņa vārds palīdz nopelnīt vairāk ka 7 tāpēc arī ir gatavi pagarināt,

    • manupraat lielaakais Mercedes ieguvums no Shuumahera ir vinja ieguldiijums mashiinas attiistiibaa. muusdienaas, kad testi ir strikti ierobezhoti, ir iipashi svariigi tikt pie pieredzeejusha pilota, kas dod kvalitatiivu feedbeku.

      protams, arii reklaamas noluukiem 7kaarteejs chempions nenaak par skaadi.

  2. Var teikt, ko grib, bet lūk tā saucās apņēmība. 19.gads F1, bet joprojām pilns apņēmības cīnīties it kā tikko būtu sācis piedalīties sacīkstēs…
    Vismaz vienu uzvaru jau nu ceru šogad no viņa puses sagaidīt – pulveris tikai tagad ir izžuvis un gatavs lietošanai..