Pēc iespaidīgajiem pēdējiem testiem “Lotus” komandas vadītājs Ērkis Bulljērs domā, ka viņa vadītā vienība ir gatava sacīkstēm un tā atradīsies tuvu konkurentiem un galvenajiem pretendentiem uz titulu “Red Bull” un “McLaren” 2012. gada sezonas laikā, vēsta britu žurnāls “Autosprot.”

Enstonā bāzētā vienība, kura pagājušajā sezonā saucās “Renault”, šogad ir spērusi lielu soli uz priekšu un to varēja redzēt ziemas testos. Trijās no četrām pēdējo Barselonas testu dienām tās piloti Kimi Raikonens un Romēns Grožāns ieņēma līderpozīcijas uzrādot ātrākos apļus.

Tās vadītājs Ēriks Bulljērs komentēja “Lotus” lieliskos testu rezultātus: “Ļoti uzmundrinoši ir tas, ka pat ja viņi ir mums priekšā, šī atstarpe nav tik liela kāda tā bija pagājušajā gadā. Šī atstarpe ir samazināta un mēs varam viņus noķert. Acīmredzami mums ir nepieciešams strādāt cītīgāk, bet mēs varam arī kļūt par līdzvērtīgiem konkurentiem,” ar lielām cerībām uz šo un nākamo sezonu skatās “Lotus” komandas boss.

Viņš domā, pieņemot arī to, ka testu laiki ne vienmēr atspoguļo realitāti, tas ir ļoti labs pierādījums, ka “Lotus E20” ir konkurētspējīga mašīna, par spīti šasijas problēmām: “Pirmkārt, šajos testos, visi redzēja katras komandas rezultātus, un mūsu galvenie uzdevumi bija testēt mašīnas izturību un temperatūras izmaiņas, kā arī dažādus regulējumus. Tie bija tikai un vienīgi testi – kvalifikācija būs Melburnā un ne agrāk,” viņš uzsver, ka viņu uzdevums nebija uzrādīt ātrākos apļus.

“Labā lieta ir tā, ka mašīna kalpoja labi jau no pirmās dienas. Formula pati par sevi ir lieliski aprīkota, un ir skaidri redzams tās pārākums pār iepriekšējo gadu modeļiem,” priecīgs par sasniegto ir Ēriks Bulljērs. Viņš turpina par testiem: “Mums bija atļauts nobraukt daudzus kilometrus pirms Heresas, bet mēs tikām atsviesti atpakaļ pēc otrās testu sesijas un pazaudējām četras dienas. Mums bija jāizvēlas kompromisa variants, jo astoņas testu dienas bija jāsaspiež četrās, un kopumā mums tas izdevās ļoti labi.”

Buljērs piemetina, ka abi komandas piloti jūtās kā viens vesels ar jauno “Lotus E20” modeli.

1 KOMENTĀRS