Ar divām esošā WTCC čempiona Ivana Millera uzvarām ir noslēdzies pirmais Pasaules salonauto čempionāta posms Itālijā Moncas trasē.

“Chevrolet” komanda arī šo sezonu ir uzsākusi ļoti pārliecinoši, gūstot piecas goda pjedestāla pozīcijas no sešām iespējamām.

Tomēr situāciju saasina vairāki starpgadījumi trasē tieši “Chevrolet” pilotu starpā – tā pirmajā sacīkstē savā starpā trasē sadūrās Robs Hafs un Alans Meņu. Pēc šīs sadursmes abi izlidoja no trases, taču spēja sacīksti turpināt un Hafs pat pacēlās uz otro vietu finišā.

1.sacīkstes spilgtākie momenti

Otrajā braucienā, kur piloti startē apgrieztā starta kārtībā, visi trīs “Chevrolet” piloti atkal izrādījās blakus un pirmajos apļos nodrošināja aizraujošu cīņu, kuras rezultātā atkal notika sadursme: Robs Hafs pirms pirmā pagrieziena izsita no trases Ivanu Milleru, kurš tobrīd centās apdzīt Alanu Meņu. Taču situācija Milleram izvērtās ļoti veiksmīga – viņš atgriezās trasē, nezaudējot pozīcijas. Turklāt līdz finišam Millers kopā ar “Chevrolet” kolēģiem paguva noķert un apdzīt visus konkurentus, izcīnot visas trīs goda pjedestāla pozīcījas.

2.sacīkstes spilgtākie momenti

Tikmēr vēl kvalifikācijā Moncas trasē atgadījās neparasts ekscess, kad aizdegās Derila O’Janga SEAT automobilis.