“McLaren” vadītājs Martins Vitmāršs uzskata, ka šogad F1 neviena no komandām nedominēs. Atšķirībā no “Red Bull” pārspēka 2011. gada čempionātā, šī gada pirmssezonas testi liedz izcelt kādu favorītu komandu un pilotu vidū. Atgādinām, ka sezona sāksies jau šonedēļ Austrālijā.

Vitmāršs stāstīja, ka ilgtermiņa dati un pilotu teiktais liek domāt, ka komanda būs konkurētspējīga Melburnā, bet ne McLaren ne kāds no tās konkurentiem nespēs dominēt pirmajā posmā: “Sliktā ziņa ir tā, ka mēs nebūsim dominējošā komanda, labā ziņa ir tā, ka neviena komanda tāda nebūs.”

Viņš turpina: “Mēs uzskatām, ka mēs esam konkurētspējīgi. Mašīna izskatās pietiekami izturīga, pilotiem tā patīk.”

Viņš turpina: “Mēs uzskatām, ka mēs esam konkurētspējīgi. Mašīna izskatās pietiekami izturīga, pilotiem tā patīk.”

“Sacīkšu simulācijas un garās distances dod labāku izpratni par to, kurā vietā atrodas komanda, nevis testu ātrākie apļa laiki. Balstoties uz šiem rezultātiem mēs jūtamies konkurētspējīgi,” viņš norāda, ka “McLaren” pirmssezonas testos nemaz necentās veikt kvalifikācijas braucienu testus un atsevišķām komandām bija mazāk degvielas kā “McLaren”.

Uz jautājumu vai “McLaren” šogad cīnīties par čempiona titulu, viņš atbildēja: “Es vēlos domāt, ka jā!”

Vitmāršs ir optimistiski noskaņots, par gaidāmo sezonu: “Šī ziema bija krietni labāka nekā pagājusī, un mums ir divi izsalkuši, ātri un lieliski braucoši piloti, tas nozīmē, ka mēs varam uzvarēt sacīkstēs. Un ja mēs uzvarēsim pietiekami daudz atsevišķos posmos, mēs varam uzvarēt arī čempionātā,” saka “McLaren” komandas vadītājs.


1 KOMENTĀRS

  1. “McLaren” pirmssezonas testos nemaz necentās veikt kvalifikācijas braucienu testus

    šis nu gan ir maz ticams, jo pirms testiem mclaren tieši uzsvēra to, ka pagājušajā gadā sacīkšu režīmā viņi bija spēcīgi (kas arī tā bija), bet iespējas sacīkstē pacīnīties tika pazaudētas Q un šogad viņi koncentrēšoties uz to lai mašīna būtu tieši laba arī Q.