Fernando Alonso negaida no Malaizijas lielās balvas vieglākas sacīkstes nekā tās izvērtās Austrālijā, kur “Ferrari” demonstrēja ļoti blāvu sniegumu. Alonso finišēja piektajā vietā, šis noteikti nav tas rezultāts, ko no bijušās līdervienības gaida fani un konkurenti. Arī kvalifikācija abiem “Ferrari” pilotiem izvērtās ne pārāk spīdoši – Alonso un Masa nespēja kvalificēties pirmajā desmitniekā.

Alonso “Ferrari” komandas mājaslapā sniedz ļoti skeptiksus komentārus, par iespējamo komandas sniegumu Sepangā: “Arī Malaizijas sacīkstēs mēs brauksim aizsardzības pozīcijās. Nav nekādu iespēju, ka mēs varētu braukt ātrak, jo mašīna būs praktiski tāda pati ar kādu mēs braucām Austrālijā. Mēs mēģināsim to pielāgot Malaizijai cik vien tas būs iespējams, un es zinu, ka tas nebūs vienkārši.”

Alonso stāsta arī, kas būs galvenie komandas uzdevumi Malaizijas lielajā balvā: “Šeit veltīsim vislielāko uzmanību diviem punktiem – mēģināsim atrast labāko risinājumu starp mašīnas aerodinamiku un stabilitāti, ka arī riepu nolietojumam.”

Divkārtējais čempions norāda arī ka šajā trasē izmantot DRS sistēmu ir krietni vienkāršāk nekā Melburnā, jo šeit taisnes ir garākas nekā Austrālijā. Alonso gan paredz, ka Sepangā nebūs daudz cīņu, jo nedēļas nogalē tiek paredzēts lietus.

“Nav citas vietas F1 pasaulē, kur saulains laiks var dažu minūšu laikā pārvērsties tropiskā lietū. Pat SPA trase ar savu laikapstākļu nepastāvību nav tāda. Tie kas atradīsies boksos turēs acis atvērtas un būs gatavi jebkādām laikapstākļu izmaiņām,” Alonso komentē lietus iespējamību.

Viņš turpina par apstākļiem Speangā: “Pašlaik sinoptiķi paredz, ka ir liela lietus iespējamība, gan sacīkstēs, gan kvalifikācijā, bet ja godīgi, es neticu pareģojumiem. Svarīgākais ir savlaicīgi reaģēt un izmantot katru iespēju. Vienīgais par ko varu būt pilnīgi drošs – būs karsts, ļoti karsts…”

1 KOMENTĀRS

 1. tā kā te nav foruma, vēlējos painteresēties, kur varētu “novilkt” F1 sacīkstes? Torrentos diezgan švaki. Agrāk bija specializēts torrentu saits, kur ka pēc kataloga, sezonām, un sporta klasēm viss bij skaisti sakārtots
  www_racing-underground_com, bet “kā par brīnumu”, jau kādu ilgāku laiku slēgts.
  Ir idejas?
  Paldies.

 2. Vispār jau tas saits ir dzīvs tikai saucās citā vārdā 🙂 Vienīgi pēc reģistrācijas nosacījumiem publiskos saitos tas nav publicējams. Iemet kādu e-mail adresi – uzrakstīšu. Nezinu kā tur ir pašlaik ar brīvu reģistrēšanos – iespējams, ka vajadzēs arī ielūgumu

 3. SKY pārraides dzīvajā var redzēt www_streamhunter_tv

  BBC pārraides ir labākas, bet viņi dzivajā šogad rāda tikai pusi no sacīkstēm, pārējās ierakstā un saīsinātā formā, bet pat saīsinātā forma ir labāka par visu, izņemot SKY

  BBC dzīvajā var redzēt viņu oficiālajā saitā, tikai pirms tam ir jāielādē programma ExpatShield, kas liek viņu vebsaitam domāt, ka esi UK.

  Turpat, viņiem tas saucas iPlayer, ir pieejami arī Melburnas ieraksti.