Pēc otrās vietas izcīnīšanas “Sauber” komandas vadītājs Peters Zaubers uzskata, ka komandai nav par ko satraukties. Iespējams, viņi ir palaiduši garām uzvaru Malaizijas lielās balvas izcīņā, bet iegūtie punkti komandai ir ļoti nozīmīgi. Tāpēc nevajadzētu bēdāties neskatoties uz to, ka Serhio Peresam bija iespēja cīnīties par uzvaru.

Arī komandas izpilddirektore Moniša Kaltenborna uzskata, ka šeit nav par ko satraukties, jo otrā vieta ir komandas visu laiku labākais panākums, kā privātajai komandai. Atgādinām, ka tieši ar BMW-Sauber rūpnīcas formulu savu vienīgo uzvaru karjerā guva Roberts Kubica, tas notika 2008. gadā.

Peters Zaubers, komentē savas sajūtas: “Esmu laimīgs par sasniego rezultātu. Tas ir ļoti liels sasniegums komandai un dod mums pārliecību, ka ceļš ko šobrīd ļoti lēnām ejam ir uz augšu. Es uzskatu, ka šādā brīdī neviens nevēlās domāt par to, kas varētu būt, vai ko varētu iegūt. Mēs esam laimīgi par to, kas mums ir un skatīsimies, varbūt nākotnē vēl kaut kas atnāks,” cerīgi par sniegumu izsakās komandas vadīājs.

Kad Peress cīnījās par uzvaru, “Sauber” nomentē valdījis liels satraukums: “Tas bija fantatisks moments. Serhio šajās sacīkstēs sniedza mums lielisku izrādi, arī komanda visu izdarīja ļoti labi. Kopumā šī bija lieliska nedēļas nogale,” uzsver, ka komanda tādus brīžus nemaz tik bieži nepiedzīvo.

Peters Zaubers norāda, ka komandai joprojām ir smagi jāstrāda, lai uzlabotu un padarītu konkurētspējīgāku formulu. Viņš saprot, ka šādi sasniegumi var arī nesekot.