Bruno Senna uzskata, ka viņa izcīnītā sestā vieta Malaizijas lielajā balvā, palīdzēs tikt pāri spiedienam, kas gulstas gan uz viņa, gan uz “Williams” komandas pleciem. Pēc pirmā posma neveiksmēm, otrajā posmā “Williams” komanda ir izcīnījusi vairāk punktu nekā visā pagājušajā sezonā.

Pats Senna par to saka: “Izcīnītā vieta noņem no maniem pleciem milzīgu smagumu. Es vēlējos nobraukt lieliski un domāju, ka ikviens komandā ir priecīgs. Viss ieguldītais darbs sāk atmaksāties. Es joprojām esmu motivēts uzlabot savu sniegumu un mašīnu.”

Senna cer arī uz to, ka viņa parādītais sniegums notikumiem bagātajās sacīkstēs apklusinās kritiku, kas viņam veltīta viņam. Sennas nelabvēļi saka, ka vietu komandā viņam nodrošina tikai aizmugurē esošie sponsori.

Viņš uz kritiķu komentāriem atbild: “Vienmēr būs kāds kurš kritizēs, es zinu bija cilvēki, kas kritizēja mūs. Tu nevari patikt visiem, bet labi rezultāti šo kritiku samazinās. Es ceru, ka mēs varēsim saglabāt savu ātrumu un rādīt lielisku sniegumu.”

Atgādinām, ka viņa komandas biedrs Pastors Maldonado abās pirmajās sacīkstēs pēdējos apļos izstājās no cīņas par punktiem.

1 KOMENTĀRS

  1. jā, šo nu Senna (izņemot pirmo līkumu 🙂 nobrauca smuki. visā pagājušajā gadā bija tikai viena sacīkste, kurā Williams tīri pēc ātruma iet uz smukiem punktiem, šogad tādas jau bijušas divas – un vienā tie punkti arī savākti 🙂

    kaut gan luņojās viņi Malaizijā ne pa jokam. labi vēl, ka tas bija uz slapjā haosa fona.