81 gadu vecais Formula 1 boss Bernijs Eklstons ir paziņojis, ka precēsies jau trešo reizi, ziņo britu “Daily Mail”.

Vēl jaunībā piecdesmitajos gados Eklstons aprecējās ar Ivī Bamfordu, bet 1985.gadā laulājās ar horvātu modeli Slaviku Radiču, kas viņam dāvāja divas meitas Tamāru (27) un Petru (23).

Laulība ar Slaviku stika šķirta 2009.gadā un tas Eklstonam izmanksāja ļoti dārgi, tomēr viņš nebaidās saistīties oficiāli arī trešo reizi. Šoreiz ar savu draudzeli Fabianu Flosi, kas ir brazīliešu juriste un savulaik F1 boss ar viņu iepazinās, kad Flosi strādāja Brazīlijas GP mārketinga nodaļā.

“Mēs esam oficiāli saderinājušies un drīz precēsimies,” Eklstons atzinās “Daily Mail”. “Mēs esam laimīgi kopā un jautājums ir par to, kad mēs precēsimies, nevis vai. Taču mēs vēl neesam izvēlējušies laiku un vietu.”

“Mēs satiekam ļoti labi,” turpināja F1 boss. “Mēs esam kopā jau divus gadus un kopā mūs satur viņa lieliskā humora izjūta. Kad sieviete dzīvo kopā ar mani, bez humora izjūtas būtu grūti. Mums mājās nav bijuši nekādi strīdi un es domāju, ka arī viņa ir laimīga ar mani.”

Flosi augums ir 175 centimetri, kas ir mazāk nekā bija Eklstona iepriekšējai sievai, tomēr F1 boss joprojām ir krietnu galvas un plecu tiesu zem topošās sievas auguma.

“Man nevajadzēja mesties uz viena ceļa,” piebilda Eklstons, kurš esot uzdāvinājis 160 tūkstošu Eiro vērtu saderināšanās gredzenu.

1 KOMENTĀRS

 1. Aldi, ja Tu šito lasi – vai tiešām šī ziņa par Bernija plānprātības izpausmēm Tev liekas aktuālāka nekā piemēram šodien notikusī kvalifikācija iekš MotoGP, kur N.Haidens ieguva 3. vietu un viņa titulētais komandas biedrs no Ducati knapi izmocīja tikai 13to vietu, par ko nav nieviena burta te… Jāsāk domāt bez maz vai, ka lielais slinkums Tev būs uznācis…:(

  • Par nozīmīgumu vienmēr var strīdēties – tas bieži ir subjektīvs jēdziens. Kāds cits MotoGP vietā gribēs redzēt Q ziņas no IndyCar vai DTM un arī viņam būs sava taisnība.

   Šis tomēr vairāk ir privāts blogs un jārēķinās, ka saturs atkarīgs no autoru interesēm, noskaņojuma, laika utt. MotoGP noteikti ir svarīga tēma un noteikti tai vairāk ceru pievērsties sezonas laikā, jo pašam būs jākomentē sacīkstes VSB – tātad cītīgi jāseko notikumiem.

   Tomēr šobrīd tuvojas jaunā EMAG žurnāla deadline un tāpēc galvenais iemesls, kāpēc kaut kas neparādās ir laika trūkums.

   P.S. Starp citu, ja ir kāds MotoGP entuziasts ar vēlmi un prasmi rakstīt – labprāt pārrunātu iespējas piešķirt autora lomu un ļaut rakstīt par konkrēto tēmu. Ja labi sanāks – iespējama arī nopietnāka sadarbība.

 2. Nu Aldis Putniņš pareizi pateica par nozīmīgumu: mani piemēram šonedēļ interesē: 1)IndyCar SanPaulu, 2)DTM Hockenheimringā 3)NASCAR Ričmondā, nu nevar atspoguļot viens cilvēks dažādas gonkas vienlaicīgi (pilnvērtīgi)