“Talsu rallijā” kurš norisināsies 12. un 13. maijā startēs spēcīgākās ekipāžas no Latvijas un tuvākajām valstīm. Šeit startēs arī pagājušā gada N4 klases čempiona Anda Neikšāna/Pētera Dzirkala “LMT Rallija Komandas” spēkrats. Andis šogad startē arī “Rally Class” čempionātā. Šeit izcīnīta otrā vieta un cerīgs sākums.

Kā portālam NORDSPEED atzīst Andis Neikšāns, tad sezonas starts īsti nav izdevies tāds, kādu vēlējās pilots. Pirmais rallijs Portugālē “Rally Class” čempionātā padevās ļoti smags: “Divas trešdaļas no rallija mūs vajāja problēmas,” par rallijā piedzīvoto stāsta pilots. Komandai bija problēmas ar riepām, kuras absolūti nebija piemērotas Portugāles rallijam, kā arī to piemeklēja elektronikas problēmas.

“Mūsu mērķis šeit bija izcīnīt uzvaru, kā arī uzvarēt visā čempionātā kopumā,” saka pilots. Viņš arī norāda, ka priekšā vēl ir pietiekami daudz posmi, kad varēs to paveikt. Nākamais “Rally Class” posms norisināsies Grieķijā Akropoles rallijā 25. – 27. maijā.

Pašlaik sportisti aktīvi gatavojas Talsu rallijam: “Ar mašīnu viss mums ir kārtībā, pirms sezonas veicām lielo mašīnas pārbūvi, līdz ar to problēmām nevajadzētu rasties. Treniņos esam nobraukuši jau vairāk nekā 100 kilometrus, testi paredzēti vēl arī nedēļas otrajā pusē pirms paša rallija.” stāsta sportists. Bez testiem un treniņiem viņam paredzētas arī jauno rallija pilotu apmācības, līdz ar to faktiski visa nedēļa tika pavadīta formas nostiprināšanai.

Jautājām arī par sīvo konkurenci šogad: “Jā, konkurence būs liela. Domāju, ka visreālākās iespējas cīnīties par uzvaru būs norvēģim Madsam Estbergam, Jānim Vorobjovam, igaunim Kasparam Koitlam un mums. Bet, protams, nedrīkst norakstīt arī citus braucējus uz goda pjedestāla var kāpt gan Aivis Egle, gan lietuvietis Švedas, gan arī kāds cits braucējs,” tā Andis Neikšāns par sīvo konkurenci “Rally Talsi”.