Kvēlākie MotoGP līdzjutēji var uzgavilēt, jo uz šīs klases moto baika atkal sēdīsies pieredzējušais austrāliešu motosportists Kriss Vermulens, kurš „NGM Mobile Forward Racing” komandā aizvietos savainoto Kolinu Edvardsu. Tiesa – šī atgriešanās gan ir paredzēta tikai uz nākamo – Francijas „Garnd Prix” posmu Lemānā, kurš notiks jau 20. maijā.

Līdz pat 2010. gadam, kad pēc ne visai veiksmīgās sezonas, Vermulens pārcēlās uz WSBK un pievienojās „Kawasaki” komandai, austrālietis bija pazīstams kā ļoti spēcīgs pilots tieši lietus apstākļos. MotoGP klasē – „Suzuki” rūpnīcas komandā Vermulens aizvadīja četras sezonas– no 2006. gada līdz pat 2009. gada izskaņai un šajā laika posmā ieguva trīs pirmās starta vietas kvalifikācijās, kā arī ieguva vienīgo uzvaru „Suzuki” komandai tieši Lemānas „Grand Prix”.

Kriss Vermulens pauž, ka ir ļoti pateicīgs „NGM Mobile Forward Racing” komandai par iespēju atkal atgriezties MotoGP un vienlaikus novēl Edvardsam pēc iespējas ātrāk izveseļoties. Par Lemānas „Grand Prix” Vermulenam esot saglabājušās lieliskas atmiņas, īpaši atceroties 2007. gadā izcīnīto uzvaru.

Komandas rīkotājdirektors Marko Kurioni apstiprinājis, ka izvēle par labu Krisam Vermulenam nākusi, pateicoties tam, ka komandā ir vairāki darbinieki, kas ar Vermulenu ir sekmīgi strādājuši kopā jau iepriekš. Arī laba izpratne elektronikā un spēja pareizi izvēlēties un izmantot riepas austrālietim nav nekas jauns. Protams – arī ļoti labi zināmā Lemānas trase, kurā austrālietis acīmredzami jūtās ļoti komfortabli, ņemot vērā viņa izcīnīto uzvaru 2007. gadā.

Jau iepriekš tika ziņots, ka „NGM Mobile Forward Racing” vienīgais pamatsastāva pilots Kolins Edvards lauza kreiso atslēgas kaulu Portugāles „Grand Prix” kvalifikācijā, iepriekšējās nedēļas nogalē un tika nogādāts uz „Instituto Universitario DEXEUS” ārstniecības iestādi Barselonā, kurā viņam tika veikta operācija, kā rezultātā plecā tika ievietota titāna plātne.

Zināms, ka Edvards ir izrakstījies no minētās ārstniecības iestādes trešdien no rīta un jau nākamnedēļ uzsāks fiziskās rehabilitācijas kursu, lai varētu atgriezties savā komandā jau uz Katalunjas „Grand Prix” Spānijā, kas risināsies jau 3. jūnijā.