Sesto vietu n4 klasē “Rally Talsi” izcīnīja pieckārtējais Latvijas rallija čempions Aivis Egle ar stūrmani Andi Daugu. Pašlaik viņš kopvērtējumā N4 klasē viņš ierindojās trešajā vietā vairāk nekā 10 punktus atpaliekot no Jāņa Vorobjova. Portāls NORDSPEED vēlējās uzzināt, pilota sajūtas pēc rallija. Jautājām pilotam par to kā pilots vērtē Talsu ralliju: “Organizācija bija augstā līmenī. Arī trase bija gana interesanta. Pārsvarā “dopi” bija ļoti ātri, bet ar interesantiem līkumiem,” stāsta pilots. Viņš norāda, ka vienā rāvienā trasi izbraukt nevarēja.
Savu sniegumu Aivis Egle vērtē kritiski, jo sestā vieta nebija īsti tā par kuru pilots vēlējās cīnīties: “Ar savu sniegumu neesmu apmierināts. Pārāk daudz atpaliku no konkurentiem,” šādu rezultātu pilots skaidro ar treniņu trūkumu. “Latvijā ir pārāk augsts rallija līmenis, lai varētu vienkārši piesēsties pie stūres un nobraukt ralliju labā līmenī,” norāda pilots. Viņš piemetina to, ka arī īstos regulējumus ekipāža atradusi tikai trasē.
“Jā, kopvērtējumā pašlaik atrodamies trešajā vietā, tomēr trasē katrā “dopā” mēs zaudējām pārāk daudzas sekundes, ” stāsta Aivis Egle. Lai arī ar savu sniegumu pilots nav apmierināts, viņš norāda, ka šajā rallijā ir iegūta vērtīga pieredze.
Tieši tāpat kā lielākā daļa no Latvijas ātrākajiem un populārākajiem rallija pilotiem nākamo ralliju viņš plāno aizvadīt Madonā. Pirms rallija Egle cer aizvadīt treniņus, lai rallijā “Madona 2012” spētu cīnīties par augstām vietām.
Rallijs „Madona 2012” norisināsies jau pēc trijām nedēļām 8. – 9. Jūnijā. Par tā norisi informēsim jau tuvākajā laikā.