Tā kā arī „Yamaha” rūpnīcas komanda dodas uz Franciju, lai piedalītos „Monster Energy Grand Prix  de France” posmā ar tās pilotu Horhi Lorenco, kurš no kopvērtējuma līdera Keisija Stounera atpaliek vien par 1 punktu, spānis ir apņēmības pilns pārņemt čempionāta kopvērtējumu galvgali.

„Sēžot” uz Stounera moto baika aizmugurējā riteņa pēdējās divās sacīkstēs, divas reizes gūstot uzvaras karaliskajā klasē un vienu reizi 250 cc klasē šajā trasē spānim ir pamatots iemesls cerēt uz uzvaru arī šoreiz. Lorenco komandas biedrs Bens Špīss, kuram šajā sezonā nav tik labi veicies, šajā posmā cer tikt atpakaļ uz pareizā ceļa, lai arīdzan pietuvotos kopvērtējuma līderiem.

Francijas posma trase ir piemērota tieši „Yamaha” motociklu vadīšanas raksturam ar labu optimālo līdzsvaru regulējumos un īpaši, spējot kontrolēt biežās straujās bremzēšanas šajā trasē. „Yamaha” ir izcīnījusi četras uzvaras Lemānas trasē kopš četrtaktu motoru ēras sākuma 2002. gadā, atpaliekot no „Honda”, kuras kontā tās ir piecas .

Pats Lorenco pauž, ka uz šo posmu viņš ieradīsies labā formā par ko liecina atrašanās pirmajā trijniekā katrā posmā šajā sezonā un, ka šo tradīciju viņš vēlas turpināt arī Lemānā. Pagājušajā gadā komanda ir cīnījusies ar paātrinājuma problēmām, bet šoreiz spānis jūtot, ka viss notiek savādāk nekā pērn. Trase esot piemērota tieši priekš viņa vadīšanas stila, tāpēc viņš centīsies šeit uzvarēt atkal, vienlaikus, neaizmirstot arī par čempionāta kopvērtējumu.

Bens Špīss savā komentārā ir paudis, ka viņš nespējot sagaidīt, kad atkal varēs atgriezties uz sava sacīkšu motocikla šajā nedēļas nogalē. Viņa pārliecība par sevi esot atkal atgriezusies pilnībā, kā arī ir atrasts vispiemērotākais regulējums sacīkšu baikam un tas viss kopumā dod visai komandai pārliecību, ka Lemānā viņi savu sniegumu ir spējīgi uzlabot vēl vairāk.

„Yamaha” komandas direktors Massimo Meregalli atzīst, ka pagājušajā gadā nedēļas nogale šajā posmā „Yamaha” vienībai nebija visai veiksmīga, kaut gan Lemāna ir trase, kurā tradicionāli „Yamaha” ir bijuši ļoti spēcīgi. Savukārt uz šo posmu, šajā nedēļas nogalē viņi ieradīsies ar ļoti konkurētspējīgu tehnisko paketi, tāpēc viņš ir pārliecināts, ka „Yamaha” sniegums sacīkstēs būs nevainojams.