Pastors Maldonādo ir paziņojis, ka viņš neredz iemeslu, kāpēc nevarētu izcīnīt uzvaru arī nākamajā čempionāta posmā Monako GP, kas notiks nākamās nedēļas beigās.

Daudziem, tostarp komandas bosam Seram Frenkam Viljamsam, par pārsteigumu Mastors Maldonādo iepriekšējā posmā Spānijā izcīnīja pirmo “Williams” uzvaru kopš 2004.gada. Savukārt Monako ielās venecuēlietim ir bijuši ļoti labi panākumi iepriekšējās sezonās un zemākajās klasēs – arī uzvaras GP2 sērijās un F-Renault čempionātā.

“Protams, es darīšu visu, kas manos spēkos,” intervijā “Sky Sports” paziņoja Maldonādo. “Kā redzat, komandas šogad ir ļoti līdzvērtīgas un čempionāts nav prognozējams. Turklāt mūsu komanda progresē ar katru posmu. Pagaidām tīrā ātruma ziņā mums nav pati ātrākā formula, taču mēs turpinām progresēt un kāpēc ne – mēs varam uzvarēt arī Monako. Formulā 1 nepārtraukti noptiek pārmaiņas.”

Maldonādo arī atzina, ka sāk nobriest kā pilots un ir mācījies no savām kļūdām – kaut vai no avārijas pirmajā čempionāta sacīkstes pēdējā aplī Austrālijā.

“Es uzkrāju pieredzi,” stāstīja Maldonādo, kurš arī pērn ar konkurētnespējīgo “Williams” Monako trasē bija labā pozīcijā pirms notika sadursme ar Luisu Hamiltonu. “Austrālijā es pārcentos, jo ļoti vēlējos iegūt to vienu pozīciju. Toreiz es ļoti centos sasniegt labāko rezultātu, jo jūs nevarat iedomāties, cik smagam periodam mēs gājām cauri iepriekšējā sezonā. Es redzēju mašīnas konkurētspēju un vēlējos sasniegt labāko iespējamo rezultātu. Taču tādas ir sacīkstes – dažkārt mums neveicas, bet citreiz uzsmaida veiksme.”

Jāpiebilst, ka pēc Maldonādo uzvaras Spānijā viņš čempionāta kopvērtējumā ar 29 punktiem pacēlies uz 9.vietu, bet Konstruktoru kausā “Williams” komanda pēc pieciem posmiem ar 43 punktiem dala piekto-sesto vietu ar “Mercedes” komandu.

1 KOMENTĀRS

  1. Es liktu uz Hami, kā nekā visvairak poles, kautkad jau šamam arī ir javeicas, bet šis riepu pokers man kautkā nepatīk, ja pilotam jabrauc ar 70% jaudas lai taupītu riepas, tad tas vairs neatbilst f1, Lemānas sacīkstes varu paluret citur, kas pašlaik ir f1, nu kāds var but racings ja pilotiem jau no pirma apla jataupa riepas, fufelis šitas viss ir