Latvijas čempionāta posmā 2WD klasē “Rally Talsi ” trešo vietu izcīnīja ekipāža Gatis Klemencis/Mārcis Gaspažiņš. Rezultātā viņi izcīnīja 13 punktus LRČ ieskaitē un pateicoties Jāņa Berķa avārijai izcīnot arī otro vietu kopvērtējumā. Portāls NORDSPEED interesējās par sportistu gaitām “Rally Talsi”.Ekipāžas pilots Gatis Klemencis stāsta, ka rallija starts ekipāžai nepadevās pietiekami ātrs: “Rallija sākumā mūs ļoti izbrīnīja mūsu vājais rezultāts pirmajos ātrumposmos. Izrādās pirmajā ātrumposmā neveiksmīgi iebraucām mākslīgajā ātruma slāpētājā, kas izsita mūsu automašīnas savirzi. Pie ātruma 160 km/h mūsu mašīnu mētāja pa ceļu apmēram pus metra diapazonā.”
Tomēr pēc nelieliem remontdarbiem starp ātrumposmiem viss nostājās savās vietās: “Ar katru nākamo sacensību ātrumposmu savu rezultātu uzlabojām.”
Klemencis uzskata, ka viņu sasniegtie rezultāti ” Rally Talsi 2012″ bija atbilstoši ekipāžas ātrumam. Viņš gan norāda, ka ir vēl daudz pie kā strādāt: “Mēs sevi vēl neuzskatām par tik ātriem kā Jānis Berķis, bet mums vismaz ir lielisks atsaites punkts pēc ko vadīties.”
Par sezonas kopvērtējumu Gatis Klemencis stāsta: “2WD klases sadalījums ir savā ziņā ļoti interesants – esam trīs līderi. Ciņu trasē es noteikti centīšos padarīt aizraujošāku un ejam savu ceļu – “stabilitāte”,” viņš norāda, ka tieši stabila braukšana ir ekipāžas veiksmes atslēga.
Ekipāža par ralliju saka tikai labākos vārdus. Viņi uzskata, ka šis rallijs bija četru ralliju apvienojums – Akropole, Klasika, Šovs un Izturība. Ekipāža plāno šogad startēt visos Latvijas čempionāta posmos, lai iesaistītos cīņā par uzvaru kopvērtējumā. Līdz ar to ekipāžas nākamais starts paredzēts rallijā “Madona 2012”.
Ekipāžu šogad atbalsta: www.letakpasam.lv, AXA, Pirelli, SBE Latvia un Q4