Nākamo trešdien, 30.maijā, plkst. 9:30 sporta kompleksā 333 netālu no Ropažiem tiks dots starts šī gada pirmajām „OKartes Autosporta Akadēmijas” atlases sacensībām.

Kopumā šogad plānotas divas atlases sacensības, un tām būs izšķiroša nozīme 2012.gada OKartes Autosporta Akadēmijas fināla desmitnieka noskaidrošanā.Saskaņā ar OKartes Autosporta Akadēmijas noteikumiem, par finālistiem kļūs desmit labākie sportisti, kuri sevi pierādīs:

• individuālajos sporta veidos,
• abās atlases sacensībās,
• fiziskās sagatavotības testos,
• mediju testos.

Pirmajā atlases sacensību kārtā dalībniekus gaida interesanti braukšanas testi gan ar personīgajām sporta automašīnām, gan arī ar ielas Ford automobiļiem. Tāpat jauniešiem būs jāpierāda sevi mediju testos, kur eksaminētāju lomā būs profesionāli žurnālisti.

Pasākumā Ropažos piedalīsies trīs 2011.gada OKartes Autosporta Akadēmijas līderi – Mārcis Ķenavs, Kārlis Nebars un Ralfs Sirmacis, kuri šogad startē Latvijas rallija čempionātā ar Ford Fiesta R2 automašīnām OKartes Autosporta Akadēmijas rallija komandas sastāvā. Rallija komandas dalībnieki dalīsies pieredzē ar jaunajiem censoņiem par to, cik lielas iespējas paveras OKartes Autosporta Akadēmijas labākajiem audzēkņiem.

„Šogad esam pamainījuši testēšanas vietu, kā arī testu vingrinājumus pirmajā atlases kārtā,” stāsta OKartes Autosporta Akadēmijas vadītājs Dainars Dambergs, „ja pērn pirmā kārta notika Rullīšu trasē Jelgavā, tad šosezon tā notiks sporta kompleksā 333. Otrās atlases kārtas vieta gan paliks nemainīga – Mūsas sporta komplekss Bauskas apkārtnē. Tur atlases sacensības notiks 1. augustā.”

Atgādinām, ka šogad OKartes Autosporta Akadēmijā ir uzņemts 21 Latvijas autosporta jaunais talants. Lai iepazītos ar viņiem un nobalsotu par savu favorītu, aicinām apmeklēt mājas lapu www.autoakademija.lv.

OKartes Autsporta Akadēmijas galvenais sponsors ir OKarte. Projektu atbalsta arī If Apdrošināšana un Ford. Sporta riepas nodrošina Kumho. Labvēļi ir arī Latvijas Automobiļu federācija un Fiesta R2 dīleris Baltic Motorsport Promotion. Tehnisko atbalstu nodrošina Chiptuning.lv.

Info: “Okartes autosporta akadēmijas” preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis