Monako GP par godu vairāki piloti ir mainījuši savu ķiveru krāsojumu. Savukārt “Lotus” komanda, mācoties no kļūdām, ir aizligusi Kimi startēt Somijas rallijā.

Jau trešo gadu pēc kārtas īpašu zelta krāsas ķiveri uz Monako atvedis Alonso, kurš vēlāk šo ķiveri izsolē pardos un naudu novēlēs bērnu labdarības fondam, kuram viņš pats ir kurators.

Tostarp šogad ir interesanti ķiveru risinājumi arī no citiem pilotiem. Žans Ēriks Verņē krāsojumu aizņēmies no sava elka un tautieša Žana Alezī, kurš savukārt šajā nedēļas nogalē debitē Indianapolisas 500 jūdžu sacīkstē. Pats Verņē atzina, ka bija plānojis doties uz ASV un klātienē vērot Alezī startu Indy500, tomēr pēc tam saņēmis uzaicinājumu startēt “Toro Rosso”. Interesanti, ka pats Alezī šo ķiveres krāsojumu savulaik izvēlējās par godu bojā gājušam Elio de Andželisam.

Tostarp Kimi Raikonens uz Monako treniņiem bija uzvilcis gandrīz melnu ķiveri, kuru rotāja uzraksts “James Hunt” – par godu 1976.gada čempionam Džeimsam Hantam. Šī nav pirmā reize, kad Raikonens godina tieši Hantu, kurš mira 1993.gadā. Savulaik 2007.gadā Kimi Raikonens piedalījās sniega motociklu sacīkstēs ar pseidonīmu ‘James Hunt’.

Monako GP izskanēja arī runas, ka “Lotus” komanda ir aizliegusi Kimi Raikonenam iespēju piedalīties Somijas rallijā. Nenoliedzami Ērikam Buljē un “Lotus” ir rūgta mācība šajā ziņā ar Robertu Kubicu. Tagad Buljē būs jāseko līdz Somijas rallija pieteikumu sarakstam un jāskatās vai nav parādījusies ekipāža ar pilotu Džeimsu Hantu…

1 KOMENTĀRS