“Pirelli” gatavojas pagarināt līgumu arī pēc 2013.gada. Marks Vēbers uzskata, ka viņa rezultāti ļaus palikt “Red Bull” uz vēl vienu sezonu. Meksikas GP jau pie horizonta, nākamais mērķis ir meksikāņu čempions.

Pirelli” kompānija ir apņēmības pilna turpināt būt par Formula 1 riepu piegādātāju arī pēc sava esošā trīs gadu līguma beigām 2013.gada izskaņā. Itāļu riepu ražotāja motoru sporta boss Pols Hemberijs ir paziņojis, ka “Pirelli” vēlas vidēja līdz ilgtermiņa projektu. “Pēdējais laiks, kad jāpieņem lēmums par 2014.gadu ur nākamā gada jūnijs,” stāsta Hemberijs. “Ja komandas vēlas mūsu palikšanu un mēs pārliecināsim direktoru padomi, ka ir jāpaliek, tad mūsu mērķis būs pagarināt līgumu.” Arī Eirozonas ekonomiskā krīze nevarētu būtiski ietekmēt “Pirelli” lēmumu, jo tā ir pasaules mēroga kompānija.

Marks Vēbers ir paziņojis, ka viņa nākotne “Red Bull” sastāvā ir atkarīga vienīgi un tikai no viņa sniegumu un pagaidām tas izskatās daudzsološs. Daudz ticis runāts par iespējamo Vēbera pievienošanos savam draugam Fernando Alonso “Ferrari” komandā, tomēr 35 gadus vecais austrālietis to noliedza un atzina, ka vēlas palikt “Red Bull”. “Arī iepriekš man bija vienošanās tikai uz vienu gadu un arī iepriekš es neskatījos uz pilotu tirgu, jo biju pārliecināts par līguma pagarināšanu,” skaidroja Vēbers. “Domāju, ka arī šogad būs līdzīgi, jo mani rezultāti runā paši par sevi. Man nav bijis piedāvājums no “Ferrari”, lai gan visi sezonas sākumā par to vien runāja, vismaz līdz brīdim, kad Felipe Masa Monako nostartēja lieliski.”

“Hermanos Rodriguez” trase Meksikā, kur 1992.gadā notika pēdējais Meksikas GP posms, šobrīd ir galvenais pretendents, lai 2013.gadā aizstātu Valensijas ielu trasi, kura no nākamās sezonas uz maiņām ar Barselonas trasi uzņems Spānijas GP posmu. Posma organizēšanu Meksikā atbalsta Karloss Slims – “Telmex” īpašnieks un bagātākais cilvēks pasaulē. “Telmex” ir “Sauber” sponsors un Serhio Peresa personīgais atbalstītājs. Slims intervijā “Reuters” atzina, ka viņa mērķis jau vairākus gadus ir bijis Meksikas GP atgriešana F1 kalendārā un meksikāņu F1 pilota aizvešana līdz F1 čempiona titulam. Šobrīd abi mērķi pamazām kļūst reāli, jo Peresam tiek prognozēta nākotne “Ferrari”.