Džensonam Batonam iespējams nesokas sacīkšu trasē, tomēr viņam ir ļoti uzticīgi līdzjutēji… un daudz – tviterī brits savācis jau vairāk kā miljonu sekotāju.

Vakar no Deivida Kultharda (@therealdcf1) parādījās tvīts par to, ka Džensona Batona (@JensonButton) sekotāju pulks ir pārsniedzis vienu miljonu. Interesanti, ka pašam Kulthardam ir ~170 tūkstoši sekotāju. Kas veicinājis Batona salīdzinoši augsto popularitāti tviterī? Nenoliedzami viņa lojālo fanu pulki, kā arī draudzene un modele Džesika Mičibata, kura parādās vairākos Batona tvītos.

Salīdzinājumam Batona komandas biedram Luisam Hamiltonam (@LewisHamilton) ir ap 880 tūkstoši sekotāju, bet miljonu jau pērn sasnieza Rubenss Barikello (@rubarrichello), kurš šobrīd startē IndyCar sērijās. Barikello gadījumā viņš tviteri sāka izmantot ievērojami agrāk par saviem kolēģiem un arī darīja to regulāri un cītīgi, izmantojot lielo Brazīlijas fanu bāzi. Šobrīd Barikello seko 1,7 miljoni cilvēku.

Pirms šīs sezonas arī “Ferrari” komanda noņēma saviem pilotiem aizliegumu izmantot tviteri un šo lēmumu ļoti lielā mērā sekmēja pats Fernando Alonso (@alo_oficial), kurš arī ļoti cītīgi ir ķēries pie sociālo mediju spēka izmantošanas un apzinīgi komunicē ar saviem faniem, kuriem tagad ir iespēja pa tiešo piekļūt savam elkam – vismaz virtuāli. Alonso pa pāris mēnešiem savācis jau vairāk kā 750 tūkstošus sekotāju. Felipem Masam (@Felipe1Massa) ir 113 tūkstoši sekotāju.

Šobrīd starp aktīvajiem 24 Formula 1 pilotiem tviterī eksistē visi, izņemot trīs: Mihaels Šūmahers, Kimi Raikonens un Sebastians Fetels.

Ja arī Jūs izlemjat pievienoties ‘čivinātāju’ pulkam un sekot kādam no saviem favorītiem, tad neaizmirstiet pieslēgties arī @F1LV kontam!

1 KOMENTĀRS