Mihaels Šūmahers ir licis saprast, ka varētu pagarināt savu līgumu ar “Mercedes” un turpināt startēt F1 arī pēc esošā 3 gadu līguma beigām.

Šī ir trešā Šūmahera sezonā F1 kopš atgriešanās un tā varētu būt veiksmīgākā komandas konkurētspējas izteiksmē. Jau Lielbritānijas GP laikā “Mercedes” boss Ross Brauns atzina, ka Šūmahera nākotnes plāni tiks konkretizēti līdz vasaras beigām, tomēr tas neliedz masu medijiem turpināt spekulēt ap iespējamo vācieša lēmumu.

Tagad arī pats Šūmahers ir iesaistījies diskusijā un intervijā “Sport Bild” atzinis, ka viņam vēl ir daudz jāpierāda, jo līdzšinēja ‘otrā karjera’ nav pilnībā izdevusies.

“Pagaidām es neesmu apmierināts,” paziņoja Šūmahers. “Otrajā karjeras daļā es esmu sasniedzis pārāk maz. Es joprojām esmu ļoti motivēts. Cik ilgi tāds spēšu būt – to rādīs tikai laiks.”

“Pagaidām starp mums ar “Mercedes” nav bijušas pārrunas par līguma pagarināšanu, taču tās notiks drīz,” Šūmahers nevēlējās konkretizēt lēmuma pieņemšanas laiku. “Vispirms mums jāvienojas par šo sarunu laiku.”

Atgādinām, ka pēc neveiksmīga sezonas sākuma, kad Šūmahru vajāja tehniskas problēmas, Eiropas GP laikā vācietis izcīnīja pirmo goda pjedestālu ‘otrajā karjerā’. Savukārt Monako Šūmahers spēja uzvarēt kvalifikācijā, lai gan soda dēļ bija jāstartē no sestās pozīcijas. Kopvērtējumā septiņkārtējais pasaules čempions ir 12.vietā ar 23 punktiem, kamēr komandas biedrs Niko Rosbergs ieņem 6.pozīciju ar 75 punktiem.

1 KOMENTĀRS

  1. lai tik brauc! vinjsh nav no tiem onkuljiem kas grib seedeet maajaas un mazbeernus aukleet.

    tik es nesaprotu Shuumahera izteikumu ka otrajaa karjeraa vinjsh esot sasniedzis paaraak maz. nu un? toties pirmais piegaajiens bija lielisks. manupraat vinjam jau sen nekas nav jaapieraada. ne sev, ne citiem. vinjsh ir visu laiku labaakais pilots kameer vinja skaitlji 7 un 91 staav kaa neienjemams bastions.

    shobriid vinjam vajadzeetu vienkaarshi izbaudiit braukshanu ar formulu. neticu ka peec vinja vecumaa lieli panaakumi muusdienu F1 ir iespeejami. nav vairs Fanhio laiki kad uzvarai gana labi kalpoja ruudiita vecha fiziskais speeks. tagad aatrumi ir daudz lielaaki un stuure ne tik smaga. manupraat svariigi ir reakcijas aatrums, kas peec 40 gadu sliekshnja nekljuust labaaks.

  2. Kritizētāji lai saka ko grib, bet šajā pilotu kategorijā viņam nav konkurentu – titulēts, ar milzīgu pieredzu, brauc jau 3.desmitgadi, bet joprojām spēj būt konkurētspējīgs pat pret objektīvi ātrākiem jaunēkļiem, no kuriem daži labi pat lasīt nebija sākuši, kad Šūmahers svinēja savu 1.uzvaru..