Luiss Hamiltons ir paziņojis, ka vēlas konkretizēt savus nākotnes plānus vasaras brīdienu laikā, jo tas būtu pats saprātīgākais laiks, lai pieņemtu šo svarīgo lēmumu.

Hamiltona līgums beidzas sezonas izskaņā un pats brits ir atzinis, ka līdzšinējā “McLaren” komandas neveiksmīgā sezonā nepēlēs izšķirošo lomu lēmuma pieņemšanā, lai gan Hamiltona galvenais mērķis ir turpināt gūt uzvaras.

Ņemot vērā, ka iespējas pievienoties “Red Bull” un “Ferrari” šobrīd ir kļuvušas gandrīz nereālas, Hamiltona galvenais mērķis ir sarunas ar “McLaren” un iespējams arī ar “Mercedes” komandu, kur vienu pilota vietu varētu atbrīvot Mihaels Šūmahers.

“Esmu pārliecināts, ka ar “McLaren” sāksim sarunas par nākotni jau vasaras brīvdienu laikā,” paziņoja Hamiltons, kurš vēl Kanādas GP laikā atzina, ka uz šīm sarunām var gaidīt pat līdz sezonas noslēgumam. “Būtu labi šajā laikā tikt pie skaidrības, jo brīvlaikā mēs būsim relaksēti un varētu pieņemt pašu saprātīgāko lēmumu nākotnei.”

“Komandas līdzšinējais sniegums šajā sezonā nevar ietekmēt manu lēmumu, jo esmu kopā ar vienību jau sesto sezonu, bet ja esam pavisam precīzi, tad jau 13 vai 14 gadus,” paziņoja brits. “Tomēr es vēlos uzvarēt. Es vairs neesmu tik jauns un vēlos, lai ar savu lēmumu tikai palielinātu savas iespējas uzvarēt. Tieši uzvarai es dzīvoju un trenējos katru dienu.”

Tostarp parādījās iespēja, ka Luiss Hamiltons varētu noslēgt tikai viena gada līgumu ar “McLaren” un tādejādi saglabāt sevi pieejamu pilotu tirgū nākamajā sezonā, kuras izskaņā varētu parādīties brīva pilotu vieta “Red Bull” vienībā, kur Marks Vēbers kārtējo reizi ir parakstījis tikai viena gada līgumu.

1 KOMENTĀRS