“Red Bull” komandas boss ir atzinis, ka neredz nekā nosodāma faktā, ka Vācijas GP laikā Luiss Hamiltons apdzina Sebastianu Fetelu, lai atgrieztos vienā aplī ar līderi.

“F1LV

Pēc sacīkstes Fetels ļoti kritizēja Hamiltona rīcību, kad brits iesaistījās tobrīd līderu cīņā par uzvaru, lai gan pats bija atpalicis par apli dēļ sacīkstes sākumā plīsušās riepas. Vispirms Hamiltons apdzina Fetelu, bet vēlāk uzbruka arī Alonso pirmajai pozīcijai.

Horners atzina, ka Hamiltona rīcība maksāja “Red Bull” iespēju pacīnīties par uzvaru, jo tas neļāva Fetelam pietuvoties Alonso, lai mēģinātu apsteigt viņu boksu apmeklējuma laikā. Tomēr “Red Bull” boss norādīja, ka Hamiltons nav pārkāpis noteikumus.

“Ja paskatāmies uz noteikumiem, tad tur nav nekas teikts, ka nedrīkst apdzīt, lai atgrieztos vienā aplī ar līderiem,” skaidroja Horners. “Tikai žēl, ka tas mums maksāja vismaz sekundi un žēl, ka viņš nespēja apdzīt arī Alonso. Ja Hamiltona rīcība būtu maksājusi arī Alonso vienu sekundi, tad zaudējumi izlīdzinātos. Pēc Sebastiana (Fetela) domām tas ietekmēja viņa sacīksti. Taču Hamiltona rīcība bija noteikumu robežās un viņš nedarīja neko nosodāmu, lai gan palīdzēja savam komandas biedram.”

1 KOMENTĀRS

  1. Ja jau Hamiltonam tiek parmests tas, ka vins iejaucies Alonso un Fettela cina par Vacijas gp uzvaru, tad ko teikt Luisam par to, ka Fettels 2008 gada Brazilija vinu apdzenot iejaucas Hamiltona un Massas cina par pasaules cempiona titulu? 😀 To Fettels jau laikam bus piemirsis.