Foto: Force India

Luisa Hamiltona tēvs Entonijs ir iesniedzis prasību Londonas Augstākajā Tiesā pret savu bijušo klientu Polu di Restu par nepamantotu līguma laušanu.

Hamiltons senjors bija Di Restas menedžeris kopš 2010.gada, tomēr pirms Lielbritānijas GP posma tika paziņots, ka abu pušu sadarbība tiek pārtraukta. Tiek ziņots, ka iemesls ir bijis iespējamais sponsorēšanas darījums ar kādu dzērienu ražošanas kompāniju. Darījuma kopējā vērtība varēja būt ap £4.3 miljoniem, tomēr tas tā arī nenotika.

Savai aizstāvībai Pols di Resta ir paziņojis, ka Hamiltons senjors ieteicis viņam izpirkt no “Force India” tiesības uz šo dzērienu kompānijas sponsorēšanas darījumu un cena esot bijusi £1,5 miljoni. Tomēr Pols di Resta pats uzsācis sarunas ar “Force India” un noskaidrojis, ka patiesā tiesību izpirkšanas vērtība ir tikai £0.8 miljoni. Skotu pilots tādejādi apgalvo, ka ir bijis maldināts un tādēļ lauzis vienošanos ar savu menedžeri.

Šobrīd Pola di Restas karjeru pārvalda “Sports Partnership” kompānija, kuru savulaik izveidoja Džensons Batons ar savu menedžeri Ričardu Godāru.

Tostarp attiecībā uz briestošo tiesas prāvu, tiek lēsts, ka abas puses panāks vienošanos vēl pirms sāksies noklausīšanās.

1 KOMENTĀRS