Foto: Red Bull Racing/Getty

Pēc “Red Bull” pilota Marka Vēbera domām šajā sezonā uzvaru čempionātā izcīnīs pilots ar mašīnu, kas rāda stabilu sniegumu visa veida trasēs.

Lai arī pēdējos posmos “Red Bull RB8” modelis ir bijusi ātrākā mašīna, Fernando Alonso ir spējis palielināt pārsvaru čempionāta kopvērtējumā līdz 40 punktiem. Arī Ungārijā, kur “Ferrari” bija tikai ceturtā ātrākā formula, spānis spēja gūt vairāk punktus par savu tuvāko sekotāju čempionātā Marku Vēberu.

“Es nezinu, kuram šobrīd ir ātrākā mašīna,” Vēbers paziņoja intervijā “Reuters”. “Ne vienmēr visu izšķir ātrākā mašīna, bet gan stabilākā. Es nedomāju, ka ātruma ziņa šobrīd kādai komandai ir ievērojams pārsvars. Mēs bijām ātrākie pēc Valensijas, bet tas Silverstonā Alonso bija ātrākā formula sešus apļus līdz finišam, kad atkal mums bija bija ātrākā. Tad atkal “McLaren” dominēja pāris nedēļas, bet pēc tam vēl arī “Lotus”.”

Tāpat austrālietis uzskata, ka atlikušajā sezonas daļā nebūs sacīkšu ar pārliecinošiem uzvarētājiem, jo par uzvaru cīnīsies “Red Bull”, “McLaren”, “Ferrari” un “Lotus” komandas.

“Kimi (Raikonens) Ungārijā līdz finišam ķēra rokā Luisu (Hamiltonu), bet pirms tam Vācijā uzvarēja Fernando (Alonso) un Džensons (Batons) bija tur pat aizmugurē,” turpināja Vēbers. “Spēku samēri svārstās. Es zinu, ka mēs dosimies uz Spa ar iespēju uzvarēt, par to es nešaubos. Taču es nedomāju, ka kāds spēs tālu atrauties un pārliecinoši uzvarēt. Tie laiki ir pagātnē.”