Foto: Aldis Putniņš

“Pirelli” boss Pols Hemberijs ir paziņojis, ka Spa trasē, kur sīs nedēļas nogalē risināsies kārtējais F1 čempionāta posms, piloti varēs braukt uz spēju robežām un nerūpēties par riepu izturību.

Riepu dzīves ilgums un izmantošanas stratēģija ir viens no galvenajiem aspektiem šajā sezonā un turklāt Spa trase ir viena no prasīgākajām pret riepu ražotājiem. Paturot arī prātā pērnā gada “Red Bull” problēmas ar mīkstā riepu tipa nodilumu, “Pirelli” šogad nolēma Spa trasē piedāvāt vidējā un cietā sastāva riepas.

“Spa trase arī man ir viennozīmīgi mīļākā no visām,” paziņoja “Pirelli” motorsporta boss Pols Hemberijs. “Es nesen šeit apmeklēju 24 stundu sacīksti un trases konfigurācija kopā ar mainīgajiem laika apstākļiem šeit vienmēr nodrošinās aizraujošu šovu. No riepu viedokļa šī ir viena no prasīgākajām trasēm sezonā dēļ lielajiem ātrumiem un slodzēm. Šogad esam izvēlējušies vidējā un cietā sastāva riepas, kas ļaus pilotiem braukt maksimālajā ātrumā no starta līdz finišam, kas arī piederas tādai trasei kā Spa.”

1 KOMENTĀRS