ROAD klasē līdz pat sezonas beigām cīņa par uzvaru čempionātā norisinājās starp trim ekipāžām ar Edgaru Trūpu, Elmāru Tikumu un Kasparu Borgu priekšgalā. Edgars Trūps diemžēl bija izlaidis divus posmus sezonas otrajā pusē, kas faktiski liedza viņa pilnvērtīgi cīnīties par titulu. Nepalīdzēja arī noslēdzošajās sacensībās izcīnītā uzvara. Pēdējās sacensībās trešo vietu izcīnīja Elmārs Tikums, kas bija pieteikami, lai par 0,5 punktiem apsteigtu Kaspara Borga ekipžāžu.

1,6 litru klasē cīņa par čempiona titulu norisinājās starp Raivja Ozoliņa un Mārča Strautiņa ekipāžām, kuru cīņā no sezonas 4. posma iejaucās Kaspars Kaņeps Kalniņš, izcīnot 4 no iespējamām 5 uzvarām. Tomēr tituls ar pieklājīgu 5 punktu pārsvaru pienācās Raivim Ozoliņam, kurš rallijā “Latvija” finišēja 4. vietā.

4WD klasē sezonas gaitā cīņa norisinājās starp Jāņa Patmalnieka un Edgara Enkura ekipāžām. Sezonas sākumā konkurenci izrādīja arī Rimanta Kalniņa ekipāža, tomēr tā isti turēt līdzi viņš nespēja. Lai arī Edgars Enkurs un Jānis Patmalnieks bija izcīnījuši vienādu uzvaru skaitu, čempionāta finālā Patmalnieks izrādījās nedaudz veiksmīgāks un pēdējā posmā viņam vajadzēja vienkārši finišēt lai izcīnītu uzvaru. Līdz ar to pat Enkura uzvara rallijā Latvija nespēja viņam atņemt titulu.

Arī 2WD Open klasē Ralfs Sirmacis ierodoties uz posmu, jau bija nodrošinājis sev maksimālas priekšrocības. Lai izcīnītu titulu viņam bija niepieciešams finišēt tikai 7. vietā. Viņš izdarīja vēl vairāk, viņš uzvarēja, kamēr viņa tuvākais sekotājs Kaspars Brencis, kurš tikai čempionāta noslēgumā  nodrošināja sev otro vietu, izstājās. Trešajā vietā kopvērtējumā palika Ata Bruņinieka ekipāža.

Ātrākais no 4WD Open klases bija Kaspars Šimkus, kurš gan nestartēja čempionāta ieskaitē. Bet čempionāta ieskaitē startējošais Mārtiņš Skakauskis izcīnīja uzvaru gan sacīkstē, gan arī kopumā visā čempionātā. Čempionāts viņam ir izvērties ļoti veiksmīgs, ņemot vērā, ka viņš sāka startēt tikai no trešā sezonas posma. Kopumā par čempiona titulu cīnījās vēl divas ekipāžas ar pilotiem Ediju Bergmani un Gintu Bremzi priekšgalā, kuri attiecīgi izcīnīja otro un trešo vietu kopvērtējumā. Kopumā šie trīs piloti, katrā posmā cīnījas par vietu uz pjedestāla.

Līdz ar to arī Latvijas rallijsprinta čempionāts ir noslēdzies. Tituli un godalgas ir sadalītas, atliek gaidīt nākamo sezonu, lai redzētu intriģējošas un aizraujošas cīņas, kuras jācer, ka beigsies tieši pēdējā čempionāta posmā.