Neskatoties uz baumām par iespējamo Sebastiana Fetela pievienošanos “Ferrari” komandai, čempionam esot spēkā esošs kontrakts ar “Red Bull” uz vismaz divām nākamajām F1 sezonām, apgalvo vienības pārstāvis Helmuts Marko.

Aizkulisēs tiek spekulēts, ka Fetels jau parakstījis vienošanos ar “Ferrari”, lai gan nav skaidrs, ko tā garantē un kādi ir tās nosacījumi. Nesen savukārt Vācijas presē parādījās informācija, ka Fetelam tomēr esot līgums uz 2014. gadu ar pašreizējiem darba devējiem “Red Bull”, taču tas ietver sevī atsevišķas klauzulas.

“Man nāksies apbēdināt “Ferrari” un visus pārējos,” laikrakstam “Bild” tagad pavēstījis Helmuts Marko. “Sebastianam ir neapstrīdams līgums ar mums uz visu 2014. gada sezonu. Šeit nevar būt runa par viņa aiziešanu un šādas domas nekad arī nav bijušas.”

Vai tā izrādīsies patiesība, rādīs laiks, bet tikmēr cita vācu izdevuma “Auto Motor und Sport” eksperti uzzinājuši, ka 2011. gadā “Red Bull” budžets bijis 245 miljoni ASV dolāru, par 42 miljoniem vairāk kā 2010. gadā. Un tas, iespējams, ir lielākais budžets, vismaz starp Lielbritānijā bāzētajām F1 komandām.

Salīdzinoši, “Mercedes” komandas budžets bija tikai 145 miljoni, “Lotus” iztika ar 155 miljoniem, bet “Williams” pieejamie līdzekļi bijuši 111 miljoni. Par “McLaren” informācijas trūkst.

1 KOMENTĀRS

  1. shitas pats bija ar Alonso pirms vinjsh pievienojaas Ferrari. jau divus gadus ieprieksh baumoja ka tas notiks, tad atkala noliedza, un veelreiz baumoja, un utt.

    es domaaju ka Fetels brauks Ferrari. nav duumu bez uguns. tikai jautaajums ir kad?

  2. Arcani, uz Tavu jautājumu ir elementāra atbilde: tad, kad RedBull vairs nevarēs viņam dot labāko formulu. Lai gan ir attāli iespējama arī varbūtība, ka Ferrari piesola kosmisku summu un Fetels izdomā iet Šumja pēdās – pieņemt izaicinājumu un “pacelt” Ferrari. Zinot gan, cik ļoti Fetelam patīk statistika, domāju, ka viņš dos priekšroku krāt uzvaras un titulus iekš Red Bull.

    • visas kaartis pamatiigi sajauksies jaunajaa turbo-eeraa. manupraat vinjam ir jaanogaida un jaaizveelas aatraakaa komanda 2015. gadam. esmu paarliecinaats pa prieksh vinja atrastos vieta jebkuraa no top komandaam.

      dziivosim- redzeesim. galvenais lai pirxts ir gaisaa.